Альтернативою тюлі та шторам або додатковим декором та сонцезахисту є тканинні ролети для вікон. Такі тканинні ролети є бестселером серед сонцезахисних виробів. Тканини для рулонних штор мають безліч кольорів та фактур, що створить досконалу колірну гаму у будь-якому приміщенні. Задовольнить найсміливіші запити найвибагливіших клієнтів. Тканини бувають однотонні та кольорові з малюнком, яскравих та пастельних тонів; за щільністю відрізняються рівнем пропускання світла в приміщення (black out не пропускає світло зовсім, деякі тканини мають світловідбивну тильну сторону, dim out пропускає легке світло, але тканина не прозора і з вуличного боку крізь неї не видно, flexy має безліч різних фактур та кольорів, перфорована тканина screen створює розсіяне світло і запобігає попаданню прямих сонячних променів, з джутових тканин з бамбуковими та металевими вставками виготовляють ролети для вікон у приміщеннях у дерев'яному стилі або на вікнах лоджій та балконів, тканини. а також вікна на балконах і лоджіях Як бачите, широкий асортимент тканин внесе родзинку і підкреслить дизайн будь-якого приміщення.

Які ж існують види та типи тканинних ролет на вікна?

За видами тканинні ролети поділяються на внутрішні та зовнішні.

Зовнішні тканинні ролети на вікна застосовуються як для маленьких вікон так і для великих французьких вікон та стійково-ригельного скління. Для вікон у висотках рекомендується використовувати закриті системи zip, для захисту не тільки від сонця та від поривів вітру на верхніх поверхах. Для вікон на нижніх поверхах можна застосувати відкриті тканинні ролети на тросах та закриті системи у коробі на тросах. Зовнішні рулонні штори для вікон запобігають прямому попаданню сонячних променів в приміщення і за допомогою них можна знизити температуру всередині приміщення до 7'. А тканина, яка застосовується для зовнішніх рулонних штор, має властивості не піддаватися вигорянню і не боїться атмосферних опадів.

Внутрішні рулонні штори для вікон дуже часто застосовуються в сучасних квартирах та будинках, вони практично замінили штори, і стали улюбленим засобом захисту від сонця та доповненням до дизайну приміщення. Вони дуже просячи в установці та управлінні, а різноманітність тканин зможе порадувати і дорослу й дитину.

Чим відрізняються відкриті та закриті рулонні штори для вікон?

Відкриті рулонні штори є тканиною, що намотується на вал за допомогою ланцюгового механізму або електропровідної автоматикою. Встановлюються будь-який тип вікон.

Закриті системи тканинних ролет для вікон використовують найчастіше на дерев'яні вікна, на вікна з нестандартними штапиками, на вікна, що знаходяться на сонячній стороні. Справа в тому, що короб і направляючі ролети дозволяють виключити попадання світла між тканиною і склопакетом за допомогою напрямних, за якими ховається тканина, і між валом і віконним, за рахунок короба. Такі тканинні ролети для вікон задовольнять запити навіть найзатятіших любителів поспати, маленьких дітей у денний та вечірній час влітку, любителів пограти у комп'ютерні ігри або подивитися улюблений фільм, людей, які працюють за комп'ютерами вдома та в офісі. Оскільки закриті вироби з коробом і напрямними виключають попадання відблисків на телевізор і екран комп'ютера, і просвіти між системою та вікном.

Будь-який вид польоту ви можете придбати зробивши замовлення на нашому сайті. А наші досвідчені фахівці та майстри допоможуть розібратися у виборі систем.

Вам потрібні захисні ролети на вікна і Ви не бажаєте переплачувати? Замовляйте захисні ролети на вікна без переплат!

ЯКІ ВИГОДИ ВИ ОТРИМАЄТЕ ЗАМОВЛЯЮЧИ ЗАХИСНІ РОЛЕТИ НА ВІКНА У ROLGROUP:

  • ми виготовляємо для Вас ролети за 24 години;
  • Ви не сплачуєте замір при замовленні;
  • у нас немає 100% передоплати при оформленні замовлення;
  • Ви отримуєте низьку ціну та високу якість наших виробів;
  • Ви отримаєте якісну установку наших майстрів або професійну консультацію за бажання встановити ролету своїми руками;
  • ми надаємо чесну гарантію 365 днів та постгарантійний сервіс;
  • широкий вибір профілів роликової прокатки (AR/37, AR/40 (ARH/40), AR/41, AR/45, AR/52, AR/55m, AR/55 (ARH/55), екструдованих антивандальних ( AER42, AER44/S, AER55/S) та гратчастих AEG56/P;
  • широка колірна гама та різні конфігурації коробів (круглі та напівкруглі, 20 і 45 градусні, системи для вбудованого монтажу);
  • різні види ручного або автоматичного керування.

Be the first to comment!
Show Comments ()
Hide Comments