У багатьох квартирах є балкони, які проходять через вікна кількох кімнат. Такі балкони прийнято називати – лоджія. Це зручна прибудова, особливо якщо ви любителі великого простору, або у вас багато членів сім'ї і ви любите проводити з ними час на лоджії, влаштовуючи чаювання на природі, не виходячи з дому. Або у вас організований робочий простір на лоджії, де все розподілено між вікнами кімнат. Але в літню пору, якщо лоджія засклена, найчастіше створюється ефект теплиці. Сонячні промені задум день настільки нагрівають скління, що навіть у нічний час доби залишається душно. Через це свіже повітря не потрапляє в кімнати, до яких прибудована лоджія та почуття комфорту випаровується. Як бути в такій ситуації і привести все в порядок, щоб все-таки насолоджуватися тим, що у вас є лоджія, а не вважати її тягарем?

Придбати рулонні штори для лоджій для покращення якості життя в нашому магазині.

Рулонні штори або тканинні польоти є сучасними виробами з тканини, які відкриваються і закриваються за допомогою ланцюжка або пульта, і максимально додають до склопакети, не даючи проникати прямим сонячним променям в приміщення, і тим самим знижуючи температуру всередині.

>

Які ж бувають тупі для рулонних штор для лоджії?

Залежно від боку світла та бажаного декору в нашому інтернет магазині можна підібрати тканини для рулонних штор для лоджії на будь-який смак і колір. Якщо у вас повністю сонячна сторона, то ми вам рекомендуємо звернути увагу на тканини, які мають властивості 100% затінення і мають тильну сторону. Називаються такі тканини black out. Вони можуть бути однотонні і з малюнком або смужкою. Один із дизайнів тканини обов'язково впишеться у вашу лоджію. Якщо сонячне світло не цілий день висвітлює вашу лоджію, і ви, наприклад, хочете закритися від стороннього погляду з сусіднього будинку, можна вибрати більш тонку тканину – dim out. За кольором і малюнком також є найширший асортимент. Для декору вона з метою захисту від прямих сонячних променів, але за бажання пропустити трохи світла на лоджію можна підібрати тканини з плетінням, фактурні, ажурні або спеціальні тканини День-Ніч. Часто використовують тканини на тканинні польоти для лоджій День-Ніч. Вони прикрашають лоджію та створюють м'яке приглушене світло у приміщенні. Також є в наявності тканини з перфорацією і світловідбиваючим шаром, які називаються Screen. Розсіяне світло від таких тканин створює на лоджії легкість та затишок.

Щодо варіантів систем, все залежить від габаритних розмірів скління та ступеня затінення лоджії. Закриті системи в коробі і з напрямними рекомендується використовувати для лоджій, які знаходяться на сонячній стороні, щоб унеможливити попадання світла через щілини між тканиною і склом. Відкрита система підійде для всіх інших варіантів або для тих лоджій, де з якоїсь причини немає можливості встановити закриту систему. Потрібно пам'ятати що для відкритих систем необхідно встановлювати додатковий кріпильний елемент - струну (ліску), щоб при відкритті на провітрювання тканинна ролета не відхилялася від вікна і не бовталася на вікні через протяг. Також для особливого комфорту можна придбати тканинні польоти для лоджій на електропровідній автоматиці і керувати ними за допомогою пульта, клавіші або смартфона. Також можна запрограмувати їх автоматично відкриватися/закриватися в певний час.

Ви можете купити в нашому онлайн-магазині тканинні польоти для лоджій, попередньо проконсультувавшись з нашим спеціалістом, залишивши заявку на сайті.

Вам потрібні захисні ролети для лоджії і Ви не бажаєте переплачувати? Замовляйте захисні ролети для лоджії без переплат!

ЯКІ ВИГОДИ ВИ ОТРИМАЄТЕ ЗАМОВЛЯЮЧИ ЗАХИСНІ РОЛЕТИ ДЛЯ ЛОДЖІЇ У ROLGROUP:

  • ми виготовляємо для Вас ролети за 24 години;
  • Ви не сплачуєте замір при замовленні;
  • у нас немає 100% передоплати при оформленні замовлення;
  • Ви отримуєте низьку ціну та високу якість наших виробів;
  • Ви отримаєте якісну установку наших майстрів або професійну консультацію за бажання встановити ролету своїми руками;
  • ми надаємо чесну гарантію 365 днів та постгарантійний сервіс;
  • широкий вибір профілів роликової прокатки (AR/37, AR/40 (ARH/40), AR/41, AR/45, AR/52, AR/55m, AR/55 (ARH/55), екструдованих антивандальних ( AER42, AER44/S, AER55/S) та гратчастих AEG56/P;
  • широка колірна гама та різні конфігурації коробів (круглі та напівкруглі, 20 і 45 градусні, системи для вбудованого монтажу);
  • різні види ручного або автоматичного керування.

Be the first to comment!
Show Comments ()
Hide Comments