Спальня - одна з найкомфортніших кімнат у будинку для відпочинку та спокійного сну. Як же краще облаштувати таке важливе приміщення у вашому будинку, і який краще вибрати декор вікон: ролети тканинні, жалюзі в спальню або класичні штори?

Одна з найпопулярніших і надійних, на сьогоднішній день, видів захисту від палючого сонця та від сторонніх очей – це рулонні штори, або як вони ще називаються тканинні ролети, рулонні жалюзі або рольштори. Існує безліч типів систем та видів тканини для спальні.

Тканинні ролети в спальню можна підібрати на будь-який смак залежно від особистих уподобань та інтер'єру. Широкий асортимент кольорів та фактур ідеально впишуться в будь-який, навіть найцікавіший та незвичайний інтер'єр.

Ми рекомендуємо розглядати у спальню варіант тканинних ролет BlackOut (повне затемнення), вони на 100% не пропускають світло, і тим самим створюють гарну атмосферу для комфортного сну та відпочинку. Також можна розглядати тканинні ролети день-ніч BlackOut. Вони пропускають лише - 5 - 15% денного світла, що також дозволяє затінити приміщення і отримати, тим самим, комфортне перебування в спальні навіть вдень. Якщо Вам не обов'язково створювати повну темряву в спальні, а Ви просто хочете закритися від сторонніх поглядів цікавих сусідів, тоді можна віддати перевагу звичайним рулонним шторам з частковою пропускною здатністю.

Якщо говорити про системи для рулонних штор, існує закрита і відкрита системи. Якщо Ви хочете максимально захистити спальню від проникнення світла на 100%, тоді краще підійде закрита система. Вона складається з короба, який знаходиться зверху віконної рами та напрямних, що знаходяться з боків тканини. Завдяки тому, що короб і напрямні щільно прилягають до віконної рами (кріпляться на двосторонній скотч або шурупи) світло не проникає в кімнату. Відкрита система відрізняється тим, що і в цій системі видно вал, на якому намотана тканина, і краї тканини. У той же час відкрита система популярна своєю мініатюрністю та простотою. Відкрита система використовується у всіх видах та категоріях тканин, що не можна сказати про закриту систему. Існують дуже щільні тканини, які технічно не можуть намотатися в коробку.

Рулонні штори в спальню можна встановити як на віконний отвір, так і на кожну віконну раму, що дозволяє вписати їх у будь-який інтер'єр. Управління ролетами також може бути різним: вручну - за допомогою ланцюжка або пружинного механізму або автоматичне (пульт або клавіша).

Правильний підбір декору вікон позбавить Вас дискомфорту, під час сну, що сприятливо відобразитися на Вас протягом дня. Адже сон для людини – це один із важливих процесів, адже третина нашого життя займає сон.

Дзвоніть, ми з радістю підберемо ідеальний варіант рулонних штор у Вашу спальню.

ROLGROUP – ми вміємо керувати сонцем!

Вам потрібні тканинні ролети (рулонні штори) в спальню і Ви не бажаєте переплачувати? Замовляйте тканинні ролети до спальні без переплат у нас!

ЯКІ ВИ МОЖЕТЕ ЗАМОВИТИ ТКАНИННІ РОЛЕТИ У СПАЛЬНІ У ROLGROUP:

 • відкриті та закриті системи (у коробі);
 • з різною нижньою фіксацією: на волосіні, на магнітах, що вільно звисає.
 • з різним видом кріплення кронштейнів: на липучках, на саморізах;
 • тканини з малюнками, однотонні, функціональні, натуральні, миючі або день-ніч;
 • ручне або автоматичне керування (з пульта);
 • на кожну стулку окремо або цілісну на весь отвір.

ЯКІ ВИГОДИ ВИ ОТРИМАЄТЕ ЗАМОВЛЯЮЧИ ТКАНИННІ РОЛЕТИ В СПАЛЬНІ В ROLGROUP:

 • екологічні чисті матеріали;
 • вигідні ціни виробника;
 • мінімальні терміни виробництва (від 1 робочого дня);
 • кваліфікованих спеціалістів з консультації та встановлення;
 • відсутність 100% передоплати при оформленні замовлення;
 • безкоштовний замір при оформленні замовлення;
 • чесну гарантію на 365 днів;

Be the first to comment!
Show Comments ()
Hide Comments