Тканинні ролети в дитячу

Тканинні ролети, або, як їх ще називають, рулонні штори, користуються великою популярністю в даний час. І це не дивно. Адже ці вироби не лише красиві, але й функціональні.

Ми пропонуємо рулонні штори для приміщень різного призначення:

- ролети в кімнату дитини, спальню, вітальню, кухню та ванну кімнату;
- ролети на балкон або лоджію;
- ролети для вологих приміщень (басейн, ванна, сайна)
- офісні ролети рулонні штори та ін.

А коли ми вибираємо рулонні штори в дитячу, купити хочеться найкрасивіший, практичний та безпечний варіант виробу. Ролети на вікна в дитячу можуть бути як однотонні, так і з малюнками тут потрібно спиратися тільки на особисті уподобання, що стосується системи, то рол штори або жалюзі в дитячу краще встановлювати на стулки вікон. Це набагато безпечніше для маленьких активних та рухливих дітей, ніж встановлення виробів на отвори.

Щоб купити ролети в дитячу кімнату необхідно знати кілька основних правил:

По-перше, всі тканини повинні мати сертифікацію,

По-друге, потрібно купувати тільки системи з якісних матеріалів (механізми Besta та алюмінієвий вал та нижня планка).

Правильно підібрана система та тканина – це 99% успіх у декоруванні вікон. Адже якщо виріб «вибиватиметься» із загальної картинки інтер'єру, привабливий інтер'єр навряд чи вийде.

На що варто звернути увагу, якщо Ви вибираєте рулонні штори для дитячої кімнати?

По-перше, ніколи не заощаджуйте на механізмі, адже якщо встановити виріб з дорогою тканиною на неякісних кронштейнах, в результаті Ви отримаєте убогу ролету, механізми якої будуть жовтіти, розсихатися та відпадати.

По-друге, практичні тканини. Всі якісні тканини для рулонних штор мають пиловідштовхувальне просочення, за рахунок чого тримають форму, не вигоряють і не накопичують у собі такий алерген, як пил. Рулонні штори для дитячої кімнати повинні бути виключно з пиловідштовхувальним просоченням. Такі вироби прослужать довше і не втратить свого вигляду.

По-третє, вибирайте систему залежно від її основного призначення. Наприклад, якщо Ви хочете досягти 100% затемнення, краще використовувати тканину Black Out в закритій системі. Таким чином, Ви виключите попадання світла у зазори між тканиною та вікном. Також не варто використовувати тонкий вал для установки системи на широкі вікна, так як трохи заощадивши, Ви отримаєте систему, що повністю не працює або некоректно працює.

По-четверте, запам'ятайте, кожному вікну – своя ролета. Якщо Вам потрібна ролета на мансардне вікно, не ставте звичайні системи на ланцюжковому управлінні. Це не красиво, не практично та технічно неправильно. Для таких вікон існує пружинний механізм (відкритий або закритий), або можна зробити автоматичне керування та піднімати або опускати ролету за допомогою пульта або настінної кнопки.

Замовляючи рулонні штори на пластикові вікна необхідно приділити увагу правильності вимірів. Якщо Ви не знаєте, як виміряти та встановити рулонні штори, довірте цю справу професіоналам. Адже навіть найкрасивіший, якісний виріб при неправильному встановленні буде не тільки не працездатним, але ще й може швидко вийти з ладу.

Рулонна штора в дитячу, купити, яку Ви можете, залишивши заявку на нашому сайті або зателефонувавши в розділі контакти, може бути виготовлена ​​із звичайної білої тканини та на ній нанесений фотодрук. При цьому фото чи малюнок, який Ви хотіли б нанести, надаєте саме Ви. Тобто, вибираючи рулонні штори в дитячу хлопчика або дівчинки, Ви можете не замислюватися про вибір малюнка, а просто надати фото улюбленої іграшки або картинку, яка подобається Вашій дитині, і бути впевненим у тому, що виріб буде не тільки практичним і функціональним, але й принесе море задоволення Вашому дитині.

Тканинні рулонні штори – це найкращий сучасний декор вікон для будь-якого приміщення. Щоб купити рулонні штори в дитячу кімнату, телефонуйте прямо зараз, ми зробимо для Вас найкращу пропозицію за ціною та виготовимо виріб найвищої якості.

ROLGROUP – ми вміємо керувати сонцем!

Вам потрібні тканинні ролети (рулонні штори) у дитячу та Ви не хочете переплачувати? Замовляйте тканинні ролети до дитячої без переплат у нас!

ЯКІ ВИ МОЖЕТЕ ЗАМОВИТИ ТКАНИННІ РОЛЕТИ У ДИТЯЧУ У ROLGROUP:

 • відкриті та закриті системи (у коробі);
 • з різною нижньою фіксацією: на волосіні, на магнітах, що вільно звисає.
 • з різним видом кріплення кронштейнів: на липучках, на саморізах;
 • тканини з малюнками, однотонні, функціональні, натуральні, миючі або день-ніч;
 • ручне або автоматичне керування (з пульта);
 • на кожну стулку окремо або цілісну на весь отвір.

ЯКІ ВИГОДИ ВИ ОТРИМАЄТЕ ЗАМОВЛЯЮЧИ ТКАНИННІ РОЛЕТИ В ДИТЯЧУ В ROLGROUP:

 • екологічні чисті матеріали;
 • вигідні ціни виробника;
 • мінімальні терміни виробництва (від 1 робочого дня);
 • кваліфікованих спеціалістів з консультації та встановлення;
 • відсутність 100% передоплати при оформленні замовлення;
 • безкоштовний замір при оформленні замовлення;
 • чесну гарантію на 365 днів;

Be the first to comment!
Show Comments ()
Hide Comments