"Як би Ви не любили і не захоплювалися своїми дітьми, всі батьки чекають на той момент, коли малюк засне". Насправді цей вислів звичайно ж є жартом, але всі батьки прагнуть до того, щоб їх малюк мав здоровий і спокійний солодкий сон. І, звичайно, роблять все можливе, щоб створити сприятливі для цього умови.

В умовах сучасного життя хтось не бажає як слід відпочити і виспатися, щоб відновити сили і як слід виспатися, щоб продовжити життя в скаженому ритмі і бути ефективним і корисним у своїй діяльності. А здоровий сон – це відсутність будь-яких дратівливих факторів. Які ж це подразники? Палячі сонячні промені, яскравий місяць на чистому нічному небі, і звичайно ж штучне освітлення нічних ліхтарів або світло з магазинів. Як не дивно, але це справді найперші фактори, які заважають здоровому відпочинку.

Як же боротися з таким станом речей?! Як зробити, якщо Ваша кімната або кімната дитини є місцем скупчення світла, яке може заважати здоровому спокійному сну?!

Одним із найпростіших та найефективніших способів захисту від світлових подразників є тканинні ролети або рулонні штори, які без проблем усувають такі фактори у спальні чи дитячій. Також тканинні ролети дозволять прибрати відблиски з телевізорів, комп'ютерів, ноутбуків. Тому тканинні ролети дуже ефективні не тільки для сну, а й для роботи вдома, або в офісі. Ви можете купити оптом тканинні ролети в інтернет-магазині у Києві для свого магазину або бутика, що дозволить захистити манекени з одягом від вигоряння. І, звичайно ж, тканинні ролети допоможуть знизити температуру в приміщенні на кілька градусів, що в сильну спеку зменшить або дозволить швидше справлятися кондиціонерам та іншим охолоджувальним приладам.

Якщо Ви прихильник 100% затемнення у будь-який час доби, наприклад, для роботи над проектом, перегляду улюбленого фільму або спокійного міцного сну, Вам допоможуть цього досягти наші фахівці за допомогою тканинних ролет з тканиною Black Out. Ця тканина двостороння, має спеціальне просочення і світловідбивний елемент, щільність тканини на 100% не пропускає сонячне та штучне світло. Такі ролети ми рекомендуємо встановлювати на закриті системи з коробом і направляючими для того, щоб світло не проходило в щілини між тканиною та склом. Тканина входить у напрямні та виключає просвіт. Також цю тканину можна встановити і на відкриту систему без короба, але в такому випадку ви не виключите просвіти і будуть маленькі зазори між тканиною та склом, оскільки немає максимального притискання тканини до склопакета.

Якщо Ви хочете просто захиститися від попадання прямих сонячних променів, можна підібрати польоту з тканиною dim out, яка має різноманітний спектр кольорів і буває як однотонною, так і з малюнком або в смужку. Такі ролети можна купити у нашому магазині та підкреслити дизайн приміщення та задекорувати вікна. Крізь опушені ролтштори просіюватиметься світло, створюючи легку затемненість у приміщенні

Для кімнати малюка є тканини для тканинних ролет з дитячим малюнком або яскравими квітами (жовтий, червоний, синій, зелений, салатовий, рожевий та багато інших). Тому ви без проблем підберете рулонні штори в нашому магазині не дорого на будь-який смак незалежно від статі дитини і колірних уподобань. В свою спальню Ви можете підібрати тканини спокійніших пастельних тонів (бежевий, білий, молочний, світло сірий та ін.). А якщо у вас виникло бажання підкреслити якісь дизайнерські рішення, можна підібрати тканини з малюнком (квіти, кола, засвітки, геометрія та ін.) Для любителів ліпнини та ажура теж існують спеціальні тканини для рулонних штор, які нагадують тюль або штору - фактурні, з вишивкою, ажурні. Для балконів та лоджій часто вибирають тканини День-ніч. Вони легкі в управлінні і можуть бути як відкритими так і закритими в опущеному вигляді, так як тканина подвійна і при збігу двох смуг тканинна ролета затінює приміщення, а при положенні смуг в шаховому порядку, дозволяє проникати сонячним променям. Для любителів деревини та натуральних елементів декору можна вибрати тканини з джутових матеріалів з деревом та бамбуком, які переплітаються з тонкою прозорою тканиною та елементами металу, що підкреслює деревний дизайн приміщення. Для бутіків та перукарень, наприклад, можна підібрати тканини з перфорацією та зі світловідбивною стороною, які називаються Screen. Такі тканини більше підходять для комерційних будівель, оскільки ці тканини більш практичні у догляді, а також мають властивість захисту від сонця і в той же час не відсівають простір і створюють легке розсіяне світло. А також, у випадку з манекенами, Катріна буде переглядатися, але буде захищена від вигоряння.

Важливо знати!!! Тканина для тканинних ролет не можна прати і мочити, тому що вони мають спеціальне просочення, яке робить їх ідеально рівними. При намоканні тканина розтягнеться і не матиме колишню форму. Ролети необхідно чистити тільки сухим чищенням!

Так як було сказано раніше, існують відкриті та закриті системи.

Комплектація тканинних ролет:

 1. Отже, відкриті системи складаються з: труби навоя, в яку вставляється механізм утримання і опорні кронштейни, кріпильні ланцюжок або вставляється внутрішньовплині електропривод, кріпиться тканина на скотч або заводиться в трубу, в тканину вставляється обтяжувач (нижня вага) і за допомогою або автоматичного керування ролета опускається вниз. Залежно від габаритних розмірів тканинної ролети, існують різні діаметри труби навою. Так само від цього і за вісті розмір кронштейнів і матеріал виготовлення (пластик або метал). На вікна середніх і великих розмірів встановлюються ролети з металевим ланцюжком, оскільки пластикова може не витримати вагу ролети. Також обов'язково використовувати додаткові елементи кріплення, такі як волосінь (струна/трос), які дозволять виробу максимально близько знаходиться біля склопакета при відкритті на провітрювання або при протягу. А також, якщо у вас немає протягів і глухі вікна і ви не використовуєте волосінь для тканинних ролет, або, можливо, ви хочете додатково закріпити ролети, ми рекомендуємо використовувати тканинні ролети на магнітах, які кріпляться до стулки вікна внизу і в опущеному стані них ролети фіксується. Існує таке поняття, як тканинні ролети без механізму або тканинні ролети на липучці, які можна купити у нашому магазині. Що така система і де вона використовується? Таке з'їли використовують коли на додаток основним вікна зверху, знизу або з боків є ще маленькі глухі ділянки вікон або кватирки. При неможливості установки повноцінної тканинної ролети через допустимі габаритні норми, ми пропонуємо встановити тканинну ролети на липучці, щоб усі вироби були виконані в єдиному стилі. Відпустки у відповідь кріпиться до стулки, а основна пришивається до тканини. Таким чином є можливість з легкістю її зняти, наприклад щоб помити вікно і прикріпити назад без особливих зусиль. Ви можете звернутися до нас за консультацією в наш онлайн сервіс, щоб викликати майстра на об'єкт для якісного виміру та підбору тканинних ролет.
 2. Закриті системи тканинних ролет застосовуються найчастіше на дерев'яних вікнах або у любителів 100% затемнення. Складаються з короба та напрямних. Причому залежно від форми штапика існує 2 види напрямних (П-подібна та Г-подібна). Все продумано для того, щоб тканина максимально прикладала до скла та виключила будь-які просвіти між виробом та склом. Інші деталі схожі з відкритими системами тканинних ролет (труба навоя, кронштейни, нижня вага). Для таких ролет волосінь не використовується, тому що тканина вже прикладає максимально до скла. Також не використовуються магніти, тому що нижня вага теж утримується щільно в напрямних.

Існує окремий вид закритих тканинних ролет - ролети для мансардних вікон. Вони являють собою заломінірвану системами, що направляють по периметру, де спеціальними пашами утримується тканина. Ломінація буває різних кольорів (золотий дуб, вишня, сосна, срібний). Так що такі ролети легко впишуться в дизайн кімнати та можуть гармонійно почитатися з матеріалами на даху чи меблями. Такі ролети часто купуються у приватні будинки, де під дахом облаштовані кімнати та для додаткового освітлення в зимовий час встановлено вікно у даху навскіс. Такі ролети керуються за допомогою тростини або електроприводу і найчастіше для них використовується тканина black out.

Існує ще один підвид систем, які називаються День-ніч. Вони бувають як відкриті, так і закриті. І використовують практично ту ж комплектацію, як і вищевказані ролети. Винятком є ​​використання подвійної спеціальної тканини в смужку та круглої нижньої ваги, а так само вони керуються на підйом і затінення одним механізмом сипло шию ланцюжка або електроприводу. При знаходженні смуги на смугу ролета вважається відкритою, хоч може перебувати в опущеному (розгорнутому) стані. У цьому положенні ролета виконує функцію тюля. Коли смуги ролети стають у шаховому порядку, у приміщенні створюється м'яке приглушене світло.

Замовити тканинні ролети ви можете, зв'язавшись з нашим консультантом на сайті, залишивши заявку, або викликати майстра для виміру. Майстер візьме з собою каталог тканин, інструменти для виміру, образу типового договору і квитанцію. Для замовлення тканинних ролет вам знадобиться зробити замір тканинної ролети за допомогою нашого майстра в бажаному приміщенні, вибрати з каталогу тканину та спосіб керування. Решту ми зробимо за вас!

Вам потрібні тканинні ролети (рулонні штори) і Ви не бажаєте переплачувати? Замовляйте тканинні ролети без переплат у нас!

ЯКІ ВИ МОЖЕТЕ ЗАМОВИТИ ТКАНИННІ РОЛЕТИ У ROLGROUP:

 • відкриті та закриті системи (у коробі);
 • з різною нижньою фіксацією: на волосіні, на магнітах, що вільно звисає.
 • з різним видом кріплення кронштейнів: на липучках, на саморізах;
 • тканини з малюнками, однотонні, функціональні, натуральні, миючі або день-ніч;
 • ручне або автоматичне керування (з пульта);
 • на кожну стулку окремо або цілісну на весь отвір.

ЯКІ ВИГОДИ ВИ ОТРИМАЄТЕ ЗАМОВЛЯЮЧИ ТКАНИННІ РОЛЕТИ В ROLGROUP:

 • екологічні чисті матеріали;
 • вигідні ціни виробника;
 • мінімальні терміни виробництва (від 1 робочого дня);
 • кваліфікованих спеціалістів з консультації та встановлення;
 • відсутність 100% передоплати при оформленні замовлення;
 • безкоштовний замір при оформленні замовлення;
 • чесну гарантію на 365 днів;

Be the first to comment!
Show Comments ()
Hide Comments