Існує два види систем тканинних ролет - відкриті та закриті.
Йдеться про відкриті системи і куди їх можна застосувати.
Отже відкрита система тканинних ролет може бути як для внутрішніх виробів, так і для виробів зовнішнього застосування.
Внутрішні тканинні ролети складаються з:
- валу (алюмінієва труба), діаметр якого залежить від габаритів виробу.
- опорних універсальних кронштейнів (можуть кріпитися як до стіни/стулки, так і до стелі/укосу). Можуть бути пластикові та металеві, залежно від габаритних розмірів тканинної ролети)
- тканина, яка заводиться у вал або кріпиться на 2-сторонній скотч. Тканини мають величезну різноманітність. Вони різні за кольором (однотонні, яскраві та спокійні тони, з малюнком, орнаментом, геометрією, у смужку, квіти тощо). Щільності (Black our – 100% затінення, dim our – створюють легке приглушене світло, flexy – мають різноманітність фактур, часто застосовуються як декор та особливий дизайн, screen – перфорована тканина зі зворотною світловідбиваючою стороною – розсіює прямі сонячні промені. ніч – застосовується як у звичайних відкритих системах з одинарною тканиною, так і в системі День-ніч, з війною тканиною.Має ряд особливостей в управлінні та затіненні приміщення, а також різні тканини за фактурою та малюнками (жниварка, з блискітками, однотонна, black out, під деревину) Тканини з джутових матеріалів з дерев'яними, бамбуковими та металевими вставками – часто використовують у дизайні під дерево, літніх будиночках, для балконів та лоджій. частиною тканинної ролети, оскільки саме вона затіняє та вносить родзинку у ваш декор.
- нижня вага, яка погіршує (натягує) тканину. Може бути видимим – коли тканина заводиться до нього. Вшиті – коли утворюється кишеня і туди вставляється нижня вага. Обтягнутим – коли нижня вага щільно обтягується тканиною (але тут треба бути уважним, тому що не всіма тканинами можна його обтягнути)
- допоміжні елементи кріплення. Лісочка (струна) ролети, яка проходить по всій висоті ролети з двох сторін і кріпиться зверху в кронштейни, а знизу фіксується в стулку. Дозволяє тканинній ролеті при відкриванні вікна на провітрювання або повністю, знаходиться максимально близько до склопакета, не відвисаючи і не бовтаючись від протягу. Магніти – допомагають зафіксувати нижню вагу ролети.
- ланцюжок може бути пластиковим або металевим (залежно від габаритів виробу). Вона рухає польоту вгору/вниз за допомогою поворотного механізму. Також до способу управління ролетою відноситься і електропровідна автоматика. Двигун вставляється всередину валу і приводить роль у дію за допомогою пульта або клавіші, а так само при керуванні зі смартфона. Для встановлення автоматики необхідно розуміти можливість встановлення та габарити систем.
Внутрішні відкриті тканинні ролети можна встановити на вікна та балконні двері квартир та приватних будинків, засклених альтанок та веранд, для офісів, магазинів, бутіків, для кафе та ресторанів. Вони чудово захищають від прямих сонячних променів і створюють затишну атмосферу в середині приміщення, а також впишуться в будь-який дизайн, задовольнивши найсміливіші бажання в декорі і найвибагливішого покупця.
Вибрати та купити відкриту тканинну ролету не дорого можна в нашому інтернет-магазині, подавши заявку в наш онлайн сервіс, і наш консультант з вами зв'яжеться.
Що є зовнішні (вуличні) рулонні штори і де їх застосовують?
Вуличні відкриті рулонні штори застосовуються на засклених та несклених отворах та габаритних вікнах будівель. Вони є ефективним захистом від сонця та стороннього погляду. Мають широкий вибір тканин і не бояться дощу та снігу.
І так, комплектуючі зовнішніх відкритих систем тканинних ролет:
- труба навоя, має також різний діаметр (залежить від габаритів виробу)
- опорні металеві – можуть встановлюватися до стіни та стелі
- тканина – спеціальна вулична тканина, що складається з ПВХ та скловолокна різного плетіння. Потребує мінімального догляду і не вигоряє. Має дрібну перфорацію, що дозволяє не відсікати простір та ефективно захищає від прямого сонячного проміння. Також застосовуються тканини black out для зовнішніх тканинних ролет. Зрідка встановлюється акрилова тканина для маркіз (однотонна або смужка). Але для такої тканини потрібний індивідуальний догляд.
- нижня вага натягує тканину ролети
- трос – це струна для вуличних рулонних штор, що дозволяє зафіксувати ролету та не бовтатися від вітру
- управління може бути як ручне (за допомогою корби (ручки управління), так і з автоматичне (електропривід вставляється в середину валу рулонної штори). Якщо керування автоматичне, додатково до ролети можна встановити датчики сонця, вітру та дощу для підвищеного комфорту.
Ці та інші рулонні штори ви можете купити в нашому магазині, залишивши заявку в нашому онлайн сервісі і наш консультант негайно з вами зв'яжеться.
Вам потрібні тканинні ролети відкритого типу і Ви не бажаєте переплачувати? Замовляйте тканинні ролети відкритого типу без переплат у нас!
ЯКІ ВИ МОЖЕТЕ ЗАМОВИТИ ТКАНИННІ РОЛЕТИ ВІДКРИТОГО ТИПУ У ROLGROUP:
- відкриті та закриті системи (в коробі);
- з різною нижньою фіксацією: на волосіні, на магнітах, що вільно звисає.
- з різним видом кріплення кронштейнів: на липучках, на шурупах;
- тканини з малюнками, однотонні, функціональні, натуральні, миючі або день-ніч;
- ручне або автоматичне керування (з пульта);
- на кожну стулку окремо або цілісну на весь отвір.
ЯКІ ВИГОДИ ВИ ОТРИМАЄТЕ ЗАМОВЛЯЮЧИ ТКАНИННІ РОЛЕТИ ВІДКРИТОГО ТИПУ В ROLGROUP:
- екологічні чисті матеріали;
- вигідні ціни виробника;
- мінімальні терміни виробництва (від 1 робочого дня);
- кваліфікованих спеціалістів з консультації та встановлення;
- відсутність 100% передоплати при оформленні замовлення;
- безкоштовне вимірювання при оформленні замовлення;
- чесну гарантію на 365 днів;
Show Comments ()
Hide Comments