Рулонні штори на двері
Виріб що складається з тканини, механізму і валу, на який намотується полотно називається рулонна штора. Такі вироби на ринку України мають попит уже кілька років. Ще їх називають тканинними ролетами. З кожним роком вони набувають все більш вдосконаленого вигляду.
Встановлюють їх на вікна, на двері та на прорізи для розмежування простору.
Встановлюють їх на вікна, на двері та на прорізи для розмежування простору.
У даній статті ми розповімо, як правильно підібрати та купити рулонні штори на двері. Для початку розглянемо які бувають системи для того, щоб встановити тканинні ролети на двері:
- відкрита система рулонних штор - це вироби, деталі якого все видно, тобто верхній вал не має короба, а з боків видно краї тканини.
- закрита система рулонних штор - це виріб, який має зверху короб, а праворуч і ліворуч напрямні. Така система рекомендується встановлювати із тканинами Black Out для повного усунення проникнення світла через ролету. Це не є аксіомою, тому більшість використовують закриту систему для інших видів тканини.
Тканинні ролети у відкритій системі можуть бути на волосіні або на магнітах. Більш практичний спосіб фіксації нижньої частини виробу на двері, саме волосінь, тому що, на відміну від магнітів, вона тримає виріб завжди максимально близько біля скла і при відкритті дверей також залишається зафіксованою.
Щодо тканини, то тканина може бути однотонною, фактурною, функціональною (перфорованою) і світлонепроникною (Black Ouт). Ще однією новинкою на ринку України можна вважати рулонні штори "день-ніч" або як їх ще називають "зебра". Такий виріб складається з подвійного полотна, в якому чергуються прозорі та непрозорі смуги. Таким чином, «день-ніч» дає можливість регулювати потік світла, що потрапляє до приміщення. За бажання її так само, як і звичайну рулонну штору можна змотати на вал повністю.
Більшість тканин, з яких виготовляють рулонні штори – це 100% поліестер. У деякі тканини можуть додавати у різних пропорціях льон, бавовна, шовк та інші натуральні матеріали. Тканинні ролети для вологих приміщень можуть складатися з ПВХ та поліестеру. Такі тканини не бояться вологи і часто використовуються у ванних кімнатах та басейнах.
Керування рулонними шторами відбувається вручну або автоматично. Ручне керування може бути за допомогою ланцюжкового чи пружинного механізму. Один із найпоширеніших видів ручного управління – це саме ланцюжкове управління. Розташовується воно у виробі праворуч або ліворуч, за бажанням клієнта. Ланцюжок ходить по колу та обертає механізм, таким чином ролету наводимо в дію (піднімаємо або опускаємо). Такий вид керування використовується виключно на вертикальних вікнах. Що стосується пружинного механізму, вони можуть використовуватися як у мансардних, так і у вертикальних вікнах. Для того, щоб привести такий виріб у дію необхідно лише потягнути за нижню планку. Автоматичне керування рулонними шторами здійснюється за допомогою натискання кнопки на пристрої керування. Такий спосіб ідеально підходить для виробів у важкодоступних місцях, наприклад, мансардних вікнах та для виробів великих розмірів.
Тепер Ви знаєте, які бувають рулонні штори і Вам легше буде зробити правильний вибір при покупці рулонної штори на двері. Телефонуйте, ми з радістю допоможемо Вам зробити правильний вибір.
ROLGROUP – ми вміємо керувати сонцем!
Вам потрібні тканинні ролети (рулонні штори) на двері і Ви не хочете переплачувати? Замовляйте тканинні ролети на двері без переплат у нас!
ЯКІ ВИ МОЖЕТЕ ЗАМОВИТИ ТКАНИННІ РОЛЕТИ НА ДВЕРІ В ROLGROUP:
- відкриті та закриті системи (у коробі);
- з різною нижньою фіксацією: на волосіні, на магнітах, що вільно звисає.
- з різним видом кріплення кронштейнів: на липучках, на саморізах;
- тканини з малюнками, однотонні, функціональні, натуральні, миючі або день-ніч;
- ручне або автоматичне керування (з пульта);
- на кожну стулку окремо або цілісну на весь отвір.
ЯКІ ВИГОДИ ВИ ОТРИМАЄТЕ ЗАМОВЛЯЮЧИ ТКАНИННІ РОЛЕТИ НА ДВЕРІ В ROLGROUP:
- екологічні чисті матеріали;
- вигідні ціни виробника;
- мінімальні терміни виробництва (від 1 робочого дня);
- кваліфікованих спеціалістів з консультації та встановлення;
- відсутність 100% передоплати при оформленні замовлення;
- безкоштовний замір при оформленні замовлення;
- чесну гарантію на 365 днів;
Show Comments ()
Hide Comments