Рулонні штори від 340грн

Зразки тканин

Історія походження рулонних штор (або як їх ще називають тканинні ролети ) бере свій початок у Стародавньому Єгипті. Полотно штори було виготовлено на основі очерету. Для підйому рулонної штори використовували важільний механізм, який раніше застосовували для набору води . Крім завдання з декорування вікна, такі штори несли ще практичну функцію, вони повинні були захистити приміщення від пилу та спекотної спеки опівдні . В даний час мало що змінилося, і на сьогоднішній день рулонні штори також вирішують подвійне завдання.

Першими країнами в Європі, що впровадили сучасні рулонні штори , були Голландія та Шотландія. Виробництво невеликої партії полотен для рулонних штор займало більше 1 тижня. Полотно піддавалося багаторазової обробки, його відбілювали або фарбували, висушували і крохмальили, потім його обов'язково розгладжували, і настав процес розкочування . А намотування тканини на вал та опускання штори здійснювалося за допомогою механізму важільного типу.

І лише у 1864 році стався головний прорив у виробництві тканинних ролет. Американець Стюарт Хартшорон отримав патент і запустив у виробництво рулонні штори з храповим механізмом та обтяжувачами. Це дозволило легко піднімати полотно вгору і скручувати його на вал і таким же чином повертати назад. Запатентований винахід отримав назву "spring roller window shade".

На сьогоднішній день рулонні штори для дому користуються популярністю та постійно вдосконалюються. Тканинні ролети це функціональний, практичний та стильний декор для будь-яких типів вікон. Купити рулонні штори в Україні зараз дуже просто, виробництво вже не займає настільки тривалий час, як 300 років тому.

Для того , щоб замовити рулонну штору на вікна в спальню, вітальню, на кухню або в будь-яке інше приміщення, необхідно мати уявлення про їх типи. Розглянемо основні види рулонних штор.

Види рулонних штор (тканинних ролет)

Рулонні штори умовно поділяються на два види:

По-перше, відкриті – це вироби з відкритим валом, на який намотується полотно. Саме цей тип виробу застосовується у 70% випадках. Це класичний варіант виконання тканинної ролети підходить для всіх видів установки та суттєво економніше у фінансовому плані, ніж закриті рулонні штори;

По-друге, закриті або касетні рулонні штори. Вал із тканиною такого типу ролети захищений коробом, який не дозволить пилу осідати на валу у випадку, якщо рулонну штору довгий час не приводять у дію. Також, касетні системи передбачають використання бічних напрямних, які запобігають провисанню тканинного полотна при відкритій стулці в режимі провітрювання. Тканина щільно ходить по напрямних і створює додаткових незручностей, при протягах. Короб і напрямні зовні створюють ілюзію продовження віконної рами, таким чином закриті рулонні штори ідеально вписуються в інтер'єр і стають не помітними людському оку, коли ви повністю піднімете і повернете тканину на вал. Закриті тканинні ролети представлені у трьох кольорах: білий, коричневий та золотий дуб.

Розглянемо рольштори за типом (варіантом) монтажу.

Механізм кріпиться до віконної рами, а тканина опускається і закриває світловий отвір стулки вікна. При такому вигляді монтажу зберігається доступ до підвіконня.

По-друге, на проем. Кріплення системи проводиться на стіну, а тканина закриває повністю проріз вікна. Заміри, при такому вигляді кріплення штори виконуються з урахуванням всіх допусків по ширині та висоті, що у свою чергу не дає можливості просвіту.

По-третє, в проем. Система кріпиться у віконному отворі, а полотно в закритому положенні по сторонах дає легкий просвіт, т.к. тканина по ширині буде меншою ніж ширина валу з кріпленнями. Такий вид монтажу добре підходить для панорамного скління .

Рулонні штори за типом тканинного полотна

По-перше, стандарт – це тканини легкі та напівпрозорі. Використання таких тканин пропускає денне світло.

По-друге, Dim-out – створюють тінь у приміщенні, частково можуть пропускати світло.

По-третє, Black-out - щільна, багатошарова і непрозора тканина. Повністю перешкоджає проникненню світла всередину приміщення.

По-четверте, День-Ніч - це комбінація двох видів тканини. Чередування смуг із прозорої та непрозорої тканини дають можливість регулювати світловим потоком у приміщенні.

Рулонні штори можна використовувати в будь-яких приміщеннях та у всіх сферах діяльності. Різноманітність тканин, фактур та принтів - чудовий помічник при виборі оптимального декору для вікон Вашого будинку, офісу, кафе чи вітальні.

Дзвоніть, ми завжди раді Вам допомогти у підборі ідеального декору для Ваших вікон.

Be the first to comment!
Show Comments ()
Hide Comments