У сучасному світі для людей дуже важливий комфорт і затишок, щоб розслабитися від напруги в робочі дні. Все частіше кафе та ресторани стали звертати увагу не лише на якість їжі та послуги та професіоналізм персоналу, а й на красу, дизайн та якість літніх та зимових терас. Тому що люди зараз обирають затишніші місця за багатьма факторами. На літній терасі завжди сидіти комфортніше, ніж усередині приміщення, особливо після холодних зимових днів, хочеться відчути себе легко та комфортно на природі.

Але що якщо тераса не захищена від бічного сонця або дощу, від сильного вітру та пилу, а для деяких важлива відсутність стороннього погляду?

Для забезпечення комфорту ви можете купити в нашому магазині рулонні штори для терас. Такі штори бувають відкритого та закритого типу. Рулонна вулична штора відкритого типу застосовується частіше для засклених терас, для зондування площі на терасі, для терас у приватних будинках.

Чому відкриті системи рекомендується застосовувати саме для засклених терас?

Справа в тому, що такі системи мають габаритну ширину більше ніж ширину тканини, тобто ширина по кронштейнах відрізняється від ширини тканини, таким чином залишається відстань між тросами і тканиною. При встановленні таких систем на незасклену терасу може привнести якийсь дискомфорт через протікання в щілини і від сильних поривів вітру, так як тканина не фіксується з боків і може надуватися як вітрило. Тому їх рекомендується встановлювати на скління та на нижні поверхи.

Закриті системи в коробі та з напрямними zip. Це найефективніший захист не тільки від сонця, але й від дощу, вітру та снігу. Такі рулонні штори мають спеціальну zip вставку та zip блискавку напаяну на тканину, яка фіксує тканину у напрямних та витримує пориви вітру до 80 км/год. Тому, якщо ваша тераса знаходиться на верхніх поверхах, це не біда. Закриті вуличні рулонні штори з zip вставкою підійдуть для будь-якого типу терас і подовжать час перебування на ній до холодів. А в зимовий період часу можна залишити такі польоти відкритими, щоб запобігти наміру снігу і навіть залишити меблі зберігатися на терасі.

Закриті системи в коробі та на тросі/напрямних. Такі системи не є вітростійкими. Але вони мають низку переваг. Найчастіше такі системи застосовуються на сточено-ригельному склінні терас. Вони гармонійно вписуються та стикуються один з одним за допомогою маленьких акуратних напрямних, які можна пофарбувати разом із коробом у будь-який відповідний колір.

Всі ці вуличні тканинні ролети для терас використовують однакові тканини (спеціальне переплетення ПВХ та скловолокна), яке дозволяє мити тканину, не пропускати дощ, обтрушувати намерзання льоду, не попускати прямих сонячних променів і при цьому не відсікати простір, за рахунок того, що зсередини буде видно, що відбувається зовні, а зовні цього видно не буде. Також для вуличних ролет для терас використовують акрилові тканини для маркіз, але застосування таких тканин вимагає додаткового догляду, оскільки вони не повинні намокати. І акрилові тканини встановлюються тільки у відкритих системах на тросах., тому що їх щільність не дозволяє увійти в короб.

Тканинні ролети для терас ви можете придбати в нашому магазині або залишити заявку на нашому сайті для виїзду майстра на об'єкт.

Важливо!!! Не рекомендуємо встановлювати такі вироби самостійно, оскільки деякі механізми потребують спеціальних навичок. Наш майстер виїде на об'єкт, все правильно заміряє і порекомендує установку тієї чи іншої ролети для тераси, а також візьме з собою каталог з тканиною. Після чого дасть точні розміри для її виготовлення, а також привезе і встановить її на вашій терасі.

Вам потрібні тканинні ролети (рулонні штори) на терасу і Ви не бажаєте переплачувати? Замовляйте тканинні ролети на терасу без переплат у нас!

ЯКІ ВИ МОЖЕТЕ ЗАМОВИТИ ТКАНИННІ РОЛЕТИ НА ТЕРРАСУ У ROLGROUP:

 • відкриті та закриті системи (в коробі);
 • з різною нижньою фіксацією: на волосіні, на магнітах, що вільно звисає.
 • з різним видом кріплення кронштейнів: на липучках, на саморізах;
 • тканини з малюнками, однотонні, функціональні, натуральні, миючі або день-ніч;
 • ручне або автоматичне керування (з пульта);
 • на кожну стулку окремо або цілісну на весь отвір.

ЯКІ ВИГОДИ ВИ ОТРИМАЄТЕ ЗАМОВЛЕННЯ ТКАНИННІ РОЛЕТИ НА ТЕРРАСУ В ROLGROUP:

 • екологічні чисті матеріали;
 • вигідні ціни виробника;
 • мінімальні терміни виробництва (від 1 робочого дня);
 • кваліфікованих спеціалістів з консультації та встановлення;
 • відсутність 100% передоплати при оформленні замовлення;
 • безкоштовне вимірювання при оформленні замовлення;
 • чесну гарантію на 365 днів;

Be the first to comment!
Show Comments ()
Hide Comments