Висувні маркізи – це інша назва ліктьових маркіз. Вони можуть мати короб, у разі її називають закритою висувною маркізою. У короб може ховатися тільки тканина, а можуть також і лікті. Другий тип висувної маркізи – відкритий, у такому разі вал з тканиною та лікті не прикриті коробом і завжди видно. Такі вироби краще встановлювати під будь-яким виступом на фасаді будівлі або в нішу. Вибір завжди залишається за Вами.

Однією з найчастіше купованих видів маркіз є саме висувні маркізи.  Вони ще називаються ліктьовими, їх напрямні згинаються подібно до рук. Вибір маркізи залежить від типу об'єкта, габаритів території для створення тіні та висоти установки.

Існує два види систем: відкритіізакриті маркізи.

                              

Відкриті маркізи - це бюджетний варіант ліктьових маркіз. Тканина таких маркіз намотується на трубу навою і вставляється в передню балку. За рахунок ліктів тканина розмотується вперед під натяжкою. Маркіза має 2 точки кріплення кронштейнів та, залежно від габаритів, необхідну кількість ліктів. У маркізах понад 5 м ширини застосовується додаткова посилена балка. Відкриті ліктьові маркізи необхідно ховати під існуючий або додатковий захисний козирок у дощову та снігову погоду, щоб запобігти появі водних кишень та розривів тканини, а також навантаження на систему та поломку комплектації.

Закриті системи мають свій власний короб, частково або повністю ховаючи маркізну тканину від негоди. Вони також мають 2 точки опори і в складеному вигляді нагадують кондиціонер. Такі маркізи теж необхідно складати під час дощу та снігу, тому що акрилова тканина призначена для захисту від сонця та дощу, що мрячить. Спеціальне просочення має форму тканини і знаходиться під постійною натяжкою. При виникненні водних кишень, просочення вимивається і тканина розтягується, а може взагалі порватися.

Ширина вищезгаданих маркіз завжди будуть більшими за винос, тому що лікті стикуються між собою. Але є й такі маркізи, ширина яких може бути меншою за винос, тому що лікті складаються хрест на хрест. Такі маркізи називаються з перехресними ліктями.

Управління маркізами може бути різним. Все залежить від габаритів та побажань замовника. На малогабаритні маркізи можна встановити як ручне управління, так і електродвигун.  Габаритними маркізами, ширина яких може досягати 12 м, а винос до 6 м, управляти можна тільки за допомогою електропровідної автоматики, тому що вага маркізи не дозволить провернути вороток за допомогою рукоятки. На габаритні висувні маркізи завжди потрібно встановлювати сонце-вітрову автоматику, щоб при сильних поривах вітру маркіза самостійно складалася. Така автоматчика потрібна на об'єкти, які знаходяться вище 2-3 поверху, навіть якщо маркізи не дуже великі.

Комплектуючі вироби виконані з екструдованого алюмінію та нержавіючої сталі.

Їх застосування найрізноманітніше. Затінення терас кафе, ресторанів, зон відпочинку з можливість установки до несучої опори, магазини, кав'ярні, бутіки, приватні будинки, віконні отвори квартир, балкони та лоджії, автобудинки та кафе на колесах.

Для надання ексклюзивності об'єкту на тканині можна зробити фотонанесення логотипу, малюнка, імені тощо. Також є величезний вибір колірної гами тканини.

Рекомендації з догляду та встановлення за маркізами:

 1. Не можна складати тканину маркізи у мокрому вигляді. Це може призвести до утворення цвілі або розтягування тканини.
 2. Якщо сонце-вітрова автоматика складає маркізу, не можна за допомогою пульта намагатися в цей час її відкрити
 3. Не можна вішати на лікті та передню балку маркіз освітлення у вигляді ламп, світильників та прикрашати квітами у горщиках або іншими сувенірами. Це призведе до додаткового навантаження на виріб і може покладатися на нього.
 4. Локтьові маркізи встановлюються під кутом нахилу не менше 15′, що дозволяє краплям дощу стекам по тканині вниз
 5. Якщо будинок із черепашника, перед монтажем виробу необхідно закласти додаткові закладні кронштейни з хімією.
 6. Не можна встановлювати маркізу на неміцну основу: гіпсокартон, короби інших сонцезахисних систем, металопластикові вікна, брус або металева балка розміром менше 100*100.
 7. Не рекомендується встановлювати висувні маркізи вище 4-5-го поверху та за наявності троянди вітрів. Пориви вітру сильно розхитуватимуть маркізу і вона може зламатися біля основи

Вам потрібні висувні маркізи і Ви не хочете переплачувати? Замовляйте висувні маркізи без переплати у нас!

ЯКІ ВИГОДИ ВИ ОТРИМАЄТЕ ЗАМОВЛЕННЯ РУХОВІ МАРКІЗИ У ROLGROUP:

 • термін виробництва маркізи від 3-х робочих днів;
 • широкий асортимент маркізних тканин (Sattler (Австрія), Para (Італія), Screen (Бельгія), Soltis (Франція));
 • ми використовуємо комплектуючі лише Європейських виробників;
 • Ви не сплачуєте замір при замовленні;
 • у нас немає 100% передоплати при оформленні замовлення;
 • Ви отримаєте якісну установку наших майстрів або професійну консультацію за бажання встановити маркізи своїми руками;
 • ми надаємо чесну гарантію 365 днів і постгарантійний сервіс;
 • різні види ручного або автоматичного керування.

Be the first to comment!
Show Comments ()
Hide Comments