Вертикальні маркізи (рефлексолі) – це зовнішні тканинні ролети, які можуть виконувати не тільки сонцезахисну функцію, а також захищають приміщення від бічного дощу та сильного вітру ( рефлексолі ZIP). Ці вироби встановлюються на вікна, двері та отвори, які не мають скління. Керуватися вони можуть як вручну, так і автоматично. Матеріали для рефлексолів можуть бути акрилові (однотонні та в смужку), перфоровані або прозорі.

У даного виду маркіз є маса різноманітних варіантів і назв. Часто від наших клієнтів ми чуємо питання де купити вертикальні маркізи, рефлексоли, рольштори зовнішні, рулонні штори зовнішнього застосування. Адже це - все одне й те саме. Це просто слова синоніми.

Для того щоб купити рефлексолі, Вам важливо знати, які види зовнішніх рольштор бувають. Адже від цього залежить їхня функціональність і ціна. Рефлексолі можуть виконувати різну функцію, як сонцезахисну, так і захист від бічного вітру або дощу. Тож які види систем бувають:

 • Відкрита система - це рулонна штора, яка намотується зверху на трубу навоя, а знизу утримуємося і натягується планкою (нижньою вагою). Такі рефлексолі встановлюються на тросах чи ні, залежно від місця установки (приміщення чи вулиця). Необхідно розуміти, що тканина в таких виробах менша (уже) ніж габарит виробу, тому, якщо встановлювати системи встик, між ними будуть зазори. Ці системи часто встановлюють на скління на нижніх поверхах будівель, бутіків, кафе, ресторанів, де вітер не сильно впливатиме на них, як захист від сонця. Або встановлюють у середині приміщення на великі вікна, як зонування в торгових центрах або як рекламний носії. Такі системи не є вітростійкістю, тому що жодна тканина не нижня вага не фіксуються жорстко. 

 •  Закрита система на тросах або напрямних  - являє собою ролету, вал якого ховається в короб. З боків встановлюється напрямна або трос, залежно від дизайну об'єкта та можливості закріпитися. Тканина (матеріал) у таких системах не закріплюється у напрямних, а фіксується лише нижня вага для жорсткої фіксації. Такі системи можна встановити на середніх поверхах будь-яких приміщень. Крім того, рахунок короба рефлексоли менше зношується і більш захищений у порівнянні з попереднім видом. Але такі маркізи теж частіше застосовуються як захист від сонця, тому що між тканиною та напрямними все одно є зазори.

 •  Закрита система в zip напрямних - цей вид вертикальних маркіз є найефективнішим захистом від сонця, вітру, дощу та снігу, як на несклених отворах так і на висотних поверхах. Складається рефлексол zip із короба, що направляють zip, у яких щільно входить тканина по всій висоті за допомогою стрічки ЗІП, припаяної на тканину. Це дозволяє міцно зафіксувати тканину та нижню планку у напрямних та витримати пориви вітру до 80 км/год. Тобто якщо Ви хочете купити вертикальну маркізу (рефлексол) для захисту не тільки від сонця, але і від дощу та вітру, тоді ідеально використовувати саме цей тип системи.

                          

Який вид управління може мати рефлексолі?

Залежно від габаритних розмірів систем може бути ручне (керування корбою) так і управління за допомогою електроприводу. Якщо виріб звикає площу 9 м кВ, ним рекомендується керувати лише за допомогою електроприводу, тому що ручка управління може не витримати вагу маркізи при згортанні та зламати комплектуючі. Крім того, вага маркізи може бути важкою залежно від вибору тканини. Потрібно також розуміти на якій висоті і яке розташування має рефлексол. Якщо це керування крізь стіну (у квартирі), краще ставити двигун. Якщо на висоті понад 2,5 м від місця керування, також рекомендується для зручності ставити автоматику. На висотних поверхах, у місцях із сильними поривами вітру, на несклених отворах, альтанках, літніх терасах ресторанів, кафе також краще ставити автоматику. До автоматики можна підібрати різні види управління: з пульта, кнопки, розумного будинку. Датчики сонця, вітру, дощу допоможуть у роботі з такими маркізами при змінах погоди.

Які матеріали (тканини) використовуються для рефлексолів?

Для таких виробів за умовчанням використовують тканини Soltis, Screen. Ці тканини не бояться ні палючого сонця, ні зливи, ні снігу. Вони мають легку перфорацію та створюють розсіяне світло на терасі. Запобігають потраплянню прямих сонячних променів на терасу та охолоджують приміщення до 7′. З цих тканин можна вибрати тканини, які на 100% виключають попадання сонячного світла. Часто їх використовують для конференц залів або домашніх кінотеатрів, а також як найефективніший захист від дощу та снігу. У випадку, коли замовник хоче яскравих кольорів, можна використовувати акрилові тканини як і для класичних маркіз, але потрібно пам'ятати про те, що вертикальні шви на тканині і що цю тканину необхідно складати при дощі і снігу, щоб виключити промокання і розтяжку. >

Куди можна встановлювати рефлеколі?

 • У прем/на проріз будь-якого приміщення, оскільки системи мають універсальний спосіб кріплення короба та кронштейнів;
 • У існуючі сонцезахисні системи пергольні маркізи, навіси на стійках, альтанки, веранди;
 • Засклення будь-якого плану: розсувне, стійково-ригельне, металопластієве.

Вам потрібні вертикальні маркізи (рефлексолі) і Ви не хочете переплачувати? Замовляйте вертикальні маркізи (рефлексолі) без переплати у нас!

ЯКІ ВИГОДИ ВИ ОТРИМАЄТЕ ЗАМОВЛЕННЯ ВЕРТИКАЛЬНІ МАРКІЗИ (РЕФЛЕКСОЛІ) У ROLGROUP:

 • термін виробництва маркізи від 3-х робочих днів;
 • широкий асортимент маркізних тканин (Sattler (Австрія), Para (Італія), Screen (Бельгія), Soltis (Франція));
 • ми використовуємо комплектуючі лише Європейських виробників;
 • Ви не сплачуєте замір при замовленні;
 • у нас немає 100% передоплати при оформленні замовлення;
 • Ви отримаєте якісну установку наших майстрів або професійну консультацію за бажання встановити маркізи своїми руками;
 • ми надаємо чесну гарантію 365 днів і постгарантійний сервіс;
 • різні види ручного або автоматичного керування.

Be the first to comment!
Show Comments ()
Hide Comments