Терасна маркіза - це вироби, які встановлюються на терасах і можуть виконувати функцію сонцезахисного козирка, або служити накриттям від дощу. Варто зазначити, що не всі маркізи захищають від зливи. Вибираючи виріб на терасу, зверніть увагу на матеріали, з яких вона виготовляється. Адже в 90 % випадків вироби залишаються зимувати на вулиці, і для того, щоб термін його служби тривав не один десяток років, необхідно віддавати перевагу алюмінієвим стійкам, валам, ліктям і поліакриловим матеріалам (маркізна акрилова тканина) високої міцності зі спеціальним водовідштовхувальним просоченням. /p>

Маркізи для терас відрізняються розміром та функціоналом, а також способом керування та способом встановлення.

Якщо Ви хочете замовити терасну маркізу, пропонуємо розглянити найпопулярніші та найзатребуваніші системи:

Відкриті - це малогабаритні відкриті висувні (ліктьові) маркізи.

Вони призначені:

 • для застосування на терасах малих та середніх розмірів;
 • для встановлення в різних частинах тераси, для накриття окремих зон відпочинку (наприклад: з різних боків кафе, або накриття зон біля басейну, за наявності місця для кріплення);
 • накриття балконів та віконних отворів магазинів із зоною відпочинку;
 • такі маркізи також підійдуть для терас літніх кафе, ресторанів;
 • для приватних будинків;
 • навісом над ганком;
 • затінення лоджії;
 • для накриття кафе при торгових центрах;
 • захист від сонця віконних отворів ювелірних магазинів;
 • як сонцезахист, так і рекламний носій.

Відкриті висувні маркізи дуже прості в установці та мають малу вагу. Їх габарит досягає максимальної ширини 5м і виносом 2,5-3 м. Залежно від висоти кріплення та сонячного світла, можна регулювати кут нахилу маркізи. Іноді їх використовують для закриття дверних прорізів терас від вітру та стороннього погляду з кутом нахилу до 150' (градусів).

Висувні терасові маркізи можуть керуватися як вручну (ручка управління), так і за допомогою автоматики для маркіз (з кнопки або з ульта). При варіанті автоматики також можна встановити додатково датчики сонця, вітру, дощу.

ВАЖЛИВО!!! При опадах і сильних поривах вітру більше 20-30 км/год маркіза повинна знаходитися в складеному стані і під накриттям, так як акрилова тканина має спеціальне просочення для гарної натяжки системи, щоб уникнути провисання та водяних кишень. Але при слабкому дощі, що мрячеться, така система може використовуватися без обмежень.

Існують відкриті вироби для затінення середніх та великих терас, отворів, балконів, що досягають 13 метрів завширшки та 4,5-5 м за виносом. Такі маркізи повинні кріпитися вже до міцнішої стіни/поверхні, так як мають більшу вагу, додаткові габаритні кронштейни, лікті (залежно від розміру маркізи) і посилені балки для уникнення прогину труби навоя і застрягання або розриву тканини. Можуть керуватися за допомогою ручки управління (до 9 м кВ) і за допомогою електроприводу. Зберігати їх необхідно в закритому вигляді при інтенсивних опадах і поривах вітру більше 30 км/год, а  тканину маркізи необхідно зберігати під захисним козирком (при установці маркізи (залежно від місця розташування), виготовлення захисного козирка є додатковою опцією).

Напівзакриті та закриті системи - це касетні висувні (ліктьові) маркізи.

На таких системах вже вбудований козирок для захисту акрилової тканини під час опадів (в закритому вигляді схожа на кондиціонер). Виглядають вони ергономічніше і не вимагають зайвої уваги під час змін погоди. Керуються касетні маркізи за допомогою електроприводу і за наявності відповідних датчиків (сонце, вітер, дощ), і що є незначним, їх можна запрограмувати на автоматичне закриття при змінах погодних умов. Такий тип маркіз призначений для затінювання малих, середніх і великих терас, балконів, віконних та дверних отворів.

 

Маркізи з пересічними ліктями - ще один вид висувних (ліктьових) маркіз. 

Перевагою такого виробу є те, що вони використовуються для всіх видів терас у випадку, коли винос виробу перевищує його ширину. Тобто, місце кріплення маркізи до стіни менше ніж винесення бажаного накриття території вперед, або сонце проходить з боку так, що є необхідність у більшому виносі системи за наявності вузької відстані для кріплення основи цієї маркізи. Для таких маркіз використовується автоматика провідних виробників Франції, Німеччини, Китаю.

Щоб купити маркізу в Києві або іншому населеному пункті, необхідно знати прості технічні характеристики ліктьових систем:

 1. Всі ліктьові системи можуть бути виконані в білому та коричневому кольорі, інші кольори по каталогу RAL доступні за додаткову плату.
 2. Деталі та комплектуючі маркізи виконані з алюмінію та нержавіючої сталі.
 3. У ліктях маркіз знаходяться пружини, що забезпечує амортизацію виробу при поривах вітру та запобігає її прогину або поломці.
 4. Автоматика для маркіз вбудована всередину валу (її не видно). Ми використовуємо автоматику для маркіз провідних брендів Франції – Somfy, Німеччини – Geiger, Китаю – Dooya.
 5. Акрилова тканина для таких маркіз від австрійських, французьких та італійських провідних світових брендів (Sattler, Serg Ferarry, Para Tempotest). Кольори мають величезну лінійку однотонних і смугастих тканин з різним рівнем захисту від дощу, а також зі світловідбиваючими частинками на будь-який смак.

Пергольні маркізи - це маркізи зі стійками.

Існують легкі літні маркізи зі стійками та пергольні маркізи, які можуть використовуватися у холодну, вітряну та дощову погоду.

Які пергольні маркізи бувають?

1. Пергольні маркізи з використанням акрилової тканини.Легкі літні маркізи є дуже простим та швидким рішенням оформлення терас літніх кафе, ресторанів, приватних будинків, балконів чи лоджій. Вони складаються з секцій похилих балок, що переходять у стійки та поперечних балок, які дозволяють забезпечити достатню натяжку тканини. Тканина рухається на роликах вздовж похилих балок. Перевагою таких маркіз є те, що є можливість закрити вертикальну частину тераси (до підлоги), і таким чином захиститися від бічного сонця, дощу, вітру і стороннього погляду.
Пергольні маркізи мають максимальну довжину 12 м і можна встановлювати нескінченну кількість таких маркіз. Виліт (або виступ) такої маркізи може бути максимально 6 м. Тобто, такі маркізи можуть накривати як малі, так і середні та величезні площі. Легкість в установці та керуванні, як ручне, так і автоматичне, дозволяє підібрати маркізу на будь-який смак. Комплектуючі маркізи складаються з алюмінію та нержавіючої сталі, що забезпечує міцність та довговічність конструкції на довгі роки.
Тканина на пергольні маркізи використовується акрилова, що забезпечує надійний захист від сонця та має низький рівень вигоряння протягом довгих років. Так само на тканину наноситься спеціальне просочення, яке дозволяє їй знаходиться під натяжкою і захистити терасу від дощу, що мрячить. Маркізи з використанням акрилової тканини для терас необхідно складати при сильних опадах і поривах вітру, щоб уникнути поломок, прогинів балок і зминання та розривів тканини. Пергольні маркізи мають підвищену стійкість до вітру до 60 км/год. Можна застосувати до таких маркіз сонце-вітрову автоматику для автоматичного складання маркізи при змінах погоди.

2. Маркізи – перголи з дахом ПВХ. Перголи – один з різновидів терасних маркіз з підвищеним функціональним рівнем. Дах перголи виконаний з 5-ти шарової армованої ПВХ ( полівінілхлорид) тканини, яка захистить терасу від дощу та дрібного снігу (не більше 5 см). Підвищена вітростійкість пергольної маркізи до 120 км/год. Дозволяє не турбуватися про зміну погоди. Тільки при величезних габаритних розмірах і на об'єктах верхніх поверхах можна застосувати вітрову автоматику. Датчики сонця і дощу можна застосувати для зручності в будь-якому місці установки. Дах перголи знаходиться під абсолютною натяжкою і нахилом не менше 10* і таким чином вода по даху стікає в спеціальний жолоб і далі по стійках вниз. У зимовий період дах перголи ховається під спеціальний козирок і таким чином запобігає попаданню та налипанню снігу на тканині. Дах пергольної маркізи пересувається на спеціальних роликах і щільно прилягає до бічних балок за допомогою спеціального ущільнювача, не даючи проникнути дощу в бічні щілини. Залежно від розмірів, можна використовувати як електропривідну автоматику так і зробити її стаціонарною, як навіс на ганок. Весь корпус перголи виконаний з алюмінію, а комплектація з нержавіючої сталі. Вона відрізняється підвищеною міцністю та надійністю серед терасних маркіз. 

Конструктив пергольних  маркіз дуже різноманітний:

 • це може бути просто дах, закріплений за допомогою кронштейнів або ланцюгів до стіни або на існуючу опору;
 • кріплення до стіни та на передніх стійках, як продовження тераси літніх кафе, літніх терас ресторанів, приватних будинків, затінення території на балконі, лоджії;
 • окрема самостійна конструкція, яка кріпиться тільки стійками до основи. Також застосовується для ресторанів, кафе, приватних будинків, на дахах висоток, якщо необхідно накрити територію окремо від будівель (на кшталт альтанки);
 • пергольні маркізи можна ставити встик один до одного на загальну передню стійку і таким чином накрити величезні габарити терас, якщо це необхідно.

Габарити одного виробу можуть досягати до 13 м завширшки і 9 м по виносу. Перевагою пергол з дахом ПВХ є те, що можна закрити бічні та передні прорізи пергол додатковими сонцезахисними системами – рефлексолами (рулонними шторами зовнішнього використання).

3. Перголи з алюмінієвим дахом -  це повноцінні пергольні системи, які нагадують дерев'яні перголи, що виготовляються ще в Стародавньому Римі для того, щоб по них вився виноград. Дах і стійки цих пергол виготовлені з екструдованого алюмінію та вся комплектація із нержавіючої сталі. Тому такий дах захистить терасу від сонця, зливи та снігу.Керується пергола за допомогою автоматики. Ламелі на даху повертаються до 150* та їх можна встановити у різному положенні. Регулюючи потрапляння сонячних променів на терасу. При закритті ламелей дах стає рівним (без кута нахилу).

Конструктив таких перголів різний:

 • дах без стійок;
 • дах тільки на 2х опорах;
 • дах на 4х опорах;
 • кілька пергол встик по ширині та виносу на загальних опорних стійках.

Бічні прорізи таких пергол можна як засклити, так і закрити тканинними ролетами зовнішнього використання, для того, щоб захиститися від бічного сонця, дощу, снігу, вітру та стороннього погляду. . Такі вироби підійдуть для ресторанів, кафе, приватних будинків, альтанок на дачу, затінення балконів та лоджій

Всі терасні маркізи від ROLGROUP не є капітальною конструкцією і не вимагають додаткового дозволу на монтаж!

Вам потрібні терасні маркізи і Ви не хочете переплачувати? Замовляйте терасові маркізи без переплат у нас!

ЯКІ ВИГОДИ ВИ ОТРИМАЄТЕ ЗАМОВЛЯЮЧИ ТЕРАСНІ МАРКІЗИ У ROLGROUP:

 • термін виробництва маркізи від 3-х робочих днів;
 • широкий асортимент маркізних тканин (Sattler (Австрія), Para (Італія), Screen (Бельгія), Soltis (Франція));
 • ми використовуємо комплектуючі лише Європейських виробників;
 • Ви не сплачуєте замір при замовленні;
 • у нас немає 100% передоплати при оформленні замовлення;
 • Ви отримаєте якісну установку наших майстрів або професійну консультацію за бажання встановити маркізи власноруч;
 • ми надаємо чесну гарантію 365 днів і постгарантійний сервіс;
 • різні види ручного або автоматичного керування.

Be the first to comment!
Show Comments ()
Hide Comments