Радіусні (вієрні) маркізи – це вироби LUXURY сегмента. Вони мають лише одну точку кріплення, що дозволяє встановити її в будь-якому куточку будинку. Поворот маркізи здійснюється на 360 ° і може змінювати кут нахилу. Тобто встановивши виріб на розі будівлі, Ви можете забезпечити тінь з обох боків. Управління маркізи може бути як ручним, так і автоматичним.

Маркіза Radius

 

Це ексклюзивний вид маркіз, який представляє в собі форму півкола (віяла). Універсальна система на електроприводі ефективно захищає від сонця прилеглі до фасаду території. Це ультрасучасна альтернатива класичним маркізам. Встановивши радіусну маркізу на своїй терасі, Ви змусите всіх присуджуючих нею захоплюватися. Вона не лише функціональна, а й дуже приваблива.

Якщо Ви вирішили купити радіусну маркізу, важливо пам'ятати, що встановити її можна на фасад будівлі в будь-якій точці та на її зовнішніх та внутрішніх кутах. Вона може повертатися на кронштейні в будь-який бік (ліворуч/праворуч).

Для деяких об'єктів, саме такий тип маркіз - це єдиний сучасний варіант затінити терасу.

Що є радіусними маркізами?

Радіусні маркізи маю 1ну точку кріплення з посиленим кронштейном. Таке консольне розташування, а також можливість виконувати поворот і нахил системи навколо осі надає можливість ефективного використання території під навісом. Має вони радіально розташовані алюмінієві профілі (спиці) в залежності від габаритів маркізи обчислюється їх кількість, на ці спиці щільно натягнута тканина. Складається виріб у алюмінієвий короб. Що стосується матеріалу з якого виготовлена ​​маркіза - це поліестер зі спеціальним акриловим покриттям, що дозволяє використовувати виріб як захист не тільки від сонця, а й від дощу. Радіус маркізи може досягати 3500 мм та ділитися на 10 секцій. Такі маркізи можна встановлювати на стійки існуючих сонцезахисних систем, наприклад, пергол.

 

 Маркіза Boom

 

Це унікальний альтернативний варіант класичним маркізам і парасолькам, а так само вітрильним системам. Універсальний захист від палючого сонця та зливи. Завдяки застосуванню спеціальної системи розсування із міцних підпружинених горизонтальних важелів-повзунів тканина знаходиться під постійним натягом. Має одну точку кріплення (консоль), яка дозволяє максимально ефективно використати площу під навісом за рахунок можливості виконувати поворот осей системи у двох площинах. При закритті тканина повністю ховається у короб. Установка можлива як на будь-який фасад, так і на окремо встановлені стійки. У цій маркізі є додаткове освітлення, яке надає виробу ще більшої елегантності.

Як управляється маркіза?

  1. Регулювання кута нахилу та повороту короба здійснюється за допомогою рукоятки в ручному режимі.
  2. Розкриття та згортання маркізи здійснюється за допомогою внутрішньовалтного електроприводу. Також у комплекті йде спеціальний датчик вібрацій, що автоматично згортає систему при звиканні допустимого рівня швидкості вітру.

Система Boom може досягати габаритів 4*4 м та діагоналі 5,5 м.

Тепер Ви маєте достатньо інформації, щоб купити радіусну маркізу або маркізу Boom. Ми завжди раді допомогти у виборі ексклюзивних маркіз для вашої тераси.

Вам потрібні радіусні (вієрні) маркізи і Ви не хочете переплачувати? Замовляйте радіусні маркизи без переплат у нас!

ЯКІ ВИГОДИ ВИ ОТРИМАЄТЕ ЗАМОВЛЯЮЧИ РАДІУСНІ (ВІЄРНІ) МАРКІЗИ В ROLGROUP:

  • термін виробництва маркізи від 3-х робочих днів;
  • широкий асортимент маркізних тканин (Sattler (Австрія), Para (Італія), Screen (Бельгія), Soltis (Франція));
  • ми використовуємо комплектуючі лише Європейських виробників;
  • Ви не сплачуєте замір при замовленні;
  • у нас немає 100% передоплати при оформленні замовлення;
  • Ви отримаєте якісну установку наших майстрів або професійну консультацію за бажання встановити маркізи своїми руками;
  • ми надаємо чесну гарантію 365 днів і постгарантійний сервіс;
  • різні види ручного або автоматичного керування.

Be the first to comment!
Show Comments ()
Hide Comments