Маркізи-мушлі, або як їх ще називають ковшові маркізи, це вироби опуклої форми, які нагадують форму ковша або схожі на мушлю. Вони встановлюються над вікнами, дверима або всередині приміщення для оформлення певного місця. Матеріал вибирається з каталогу маркізних акрилових тканин.

Якщо Ви вирішили купити ковшеву маркізу або маркізу-мушлю для вдалого вибору пропонуємо ознайомитися з їх конструктивами:

 1. Ківшеві маркізи мають напівкруглу, прямокутну або змішану форму (прямокутно-напівкруглу) із скошеними кутами. Підбираються вони залежно від форми отвору, який така маркіза встановлюється. Найчастіше, напівкруглі встановлюються на вузькі віконні та дверні отвори, прямокутні ж закривають габаритніші. Маркізи зі скошеними кутами встановлюються в отвір або коли поруч знаходяться інші вироби або для встановлення встик.
 2. Мають ці вироби кілька опорних дуг, які з'єднані між собою та складають каркас маркізи. На цей каркас дуже міцно натягнута акрилова тканина.
 3. Управління маркізою може бути кількох варіантів: вороткове, за допомогою рукоятки, шнурочне, за допомогою електропровідної автоматики та стаціонарне. Все залежить від мети використання таких маркіз та від догляду за ними в зимовий період (прибирання снігу).
 4. Вони дуже легкі в установці та заміні тканини, якщо знадобиться згодом, не знімаючи каркас з об'єкта.
 5. Зміцнюються такі маркізи на два оперні кронштейни з нержавіючої сталі. А каркас виконаний із екструдованого алюмінію.
 6. Каркас може бути пофарбований у будь-який колір за каталогом ral. Також різноманітна колірна гама акрилових тканин підкреслить унікальність фасаду.

Керування маркіз ковшових може бути:

 1. шнурочне – коли маркіза знаходиться високо і клієнт хоче керувати нею або зовні будівлі, або шнур протягнутий всередину (у разі, наприклад, закритих захисних ролет на фасаді та виходу з чорного входу);
 2. Воткове – встановлюється комір у стіні і за її допомогою маркізу можна скласти (частіше з середини приміщення, ніж зовні);
 3. за допомогою рукоятки (корби) – якщо маркіза знаходиться не дуже високо, тому що максимальна висота рукоятки 1,8 м і буде дуже складно потрапити гачком рукоятки в кільце на маркізі;
 4. за допомогою електропровідної автоматики для маркіз – електропривод за допомогою пульта або клавіші на стіні складаєте маркізу (щоб тканина прослужила довше на період снігу та злив);
 5. стаціонарна – такі маркізи не складаються, але мають більш високий ступінь зносу ніж з керуванням. За такими черепашками має бути особливий догляд та своєчасний ремонт у разі поломки.

Маркізи-мушлі або ковшові маркізи використовуються для затінень малих, середніх і великих віконних та дверних отворів магазинів, бутиків, ювелірних магазинів, булочних, кав'ярень, у середині супермаркетів на острівцях, використовуються як навіс або козирок на ганок у приватних будинках, на балконах та лоджіях, винос яких досягає не більше 2,5 м. Особливістю установки є те, що маркізу необхідно встановлювати досить високо для того, щоб вона не «тиснула» на голову (бажано висота установки має бути не менше 3м). Також такі вироби дуже часто використовують як рекламний носій. На акрилову тканину наноситься будь-який логотип компанії будь-де маркізи, що привертає додаткову увагу покупців.

Такі вироби не вимагають додаткових дозволів на встановлення, тому що не є об'єктом капітального будівництва і можна легко і швидко демонтуватися і перенести їх в інше місце. А помінявши тканину та логотип, зовсім заощадить вам гроші і не потрібно вигадувати нічого нового.

Вам потрібні маркізи-мушлі і Ви не хочете переплачувати? Замовляйте маркізи-мушлі без переплат у нас!

ЯКІ ВИГОДИ ВИ ОТРИМАЄТЕ ЗАМОВЛЕННЯ МАРКІЗИ-МУШЛІ У ROLGROUP:

 • термін виробництва маркізи від 3-х робочих днів;
 • широкий асортимент маркізних тканин (Sattler (Австрія), Para (Італія), Screen (Бельгія), Soltis (Франція));
 • ми використовуємо комплектуючі лише Європейських виробників;
 • Ви не сплачуєте замір при замовленні;
 • у нас немає 100% передоплати при оформленні замовлення;
 • Ви отримаєте якісну установку наших майстрів або професійну консультацію за бажання встановити маркізи своїми руками;
 • ми надаємо чесну гарантію 365 днів і постгарантійний сервіс;
 • різні види ручного або автоматичного керування.

Be the first to comment!
Show Comments ()
Hide Comments