Пергольні маркізи - це вироби ідеальні як для ресторанів і кафе для збільшення посадкових місць, а відповідно кількості відвідувачів, так і для приватних терас для створення окремої зони відпочинку. Перголи мають низку переваг перед звичайними ліктьовими маркізами. Найчастіше накриття даної системи виготовляється зі спеціальної тришарової ПВХ-тканини, яка може використовуватися цілий рік, стійки та передня балка має вбудовану водостічну систему. Бічні сторони цієї системи можна герметично закрити вертикальними маркізами (рефлексолами) і отримати стійку до вітру конструкцію для експлуатації її незалежно від погоди.

Існує кілька видів пергольних маркіз. Є полегшені (літні) варіанти та більш посилені (осінні та зимові).

Розглянемо їх переваги:

 • По-перше: полегшені пергольні маркізи легкі в установці та управлінні;
 • По-друге: вони кріпляться до стіни і мають опорні стійки. Таким чином, підвищується вітростійкість маркіз;
 • В-третє: провідна передня балка може завести тканину до самої підлоги маркізи (від стіни до основи стійок). Це забезпечує захист від бічного сонця, дощу, вітру, пилу, сторонніх поглядів;
 • В-четверте: вироби можуть керуватися як вручну, так і електроприводом для маркіз, залежно від ваших побажань;
 • В-п'яте: такі види маркіз зроблять ексклюзивною будь-яку терасу літнього кафе, ресторану, веранди або ганку приватного будинку, дачі, а також балкони або лоджії, не лише через свій конструктив, а через величезний вибір кольорів акрилових тканин. (у смужку та однотонні) провідних світових виробників;
 • В-шосте: можна вибрати будь-яку конфігурацію пергольних маркіз: з кутом нахилу та без, з натяжкою тканини та з легкою хвилею.

Полегшені маркізи, дахи яких виготовлені з акрилової тканини, необхідно складати при поривах вітру понад 40-60 км/год, при зливах і в зимовий період під захисний козирок для маркіз.

Посилена пергольна маркіза з дахом ПВХ

Ці маркізи-перголи можуть використовуватися на терасах ресторанів і кафе, на території приватних будинків і дач, на балконах і лоджиях, біля басейнів і як окремий майданчик, більш тривалий проміжок часу. Такі маркізи витримують пориви вітру до 120 км/год і сховають вас і ваші меблі від сильних злив і яскравого сонця. Дах пергол управляється як вручну, так і з електропровідною автоматикою (залежно від габаритів системи). Також її можна зробити стаціонарною для більш бюджетного варіанту тераси. Можна зупиняти дах у будь-якому положенні, що допоможе відрегулювати попадання сонця на терасу. Перевагою даних пергол є те, що по похилому даху через міцну натяжку тканини за допомогою поперечних балок і бічних ущільнювачів, вся вода йде в жолоб перголи і йде по стійках до її основи, а далі в зливову систему. У зимовий період при температурі від 0 до -5 градусів даху пергол необхідно ховати під захисний козирок, щоб уникнути промерзання тканини та налипання снігу. Конфігурації таких виробів можуть бути в різних варіаціях, залежно від проекту та побажань клієнта (примикає до будівлі або окрема незалежна конструкція). Такими пергольними маркізами можна накрити величезні території, ширина яких близька до нескінченності, а винос досягає 18 м. Також, величезною перевагою таких пергол є те, що їх можна як засклити так і закрити різними вертикальними виробами зовнішнього застосування всі бічні, передні та задні отвори, що забезпечить додатковий комфорт та затишок у будь-яку погоду.

Перголи з дахом з алюмінієвих ламелей

Вироби складаються з даху, ламель якого обертається на 150′. Вони забезпечують захист від снігу, зливи та сонця. Такими перголами керують за допомогою електропровідної автоматики, що дозволяє зупиняти ламель під будь-яким кутом, даючи сонячному світлу за бажання потрапляти на терасу. Такі біокліматичні перголи є надійним захистом у будь-яку погоду і можуть застосовуватися на терасах будь-яких розмірів. Рівний дах (без нахилів) дозволить доповнити урбаністичний фасад будь-якої будівлі. Вода з пергол іде ламелями в периметричний жолоб і стікає до основи стійок, що зробить прийняту атмосферу на терасі будь-якої пори року. Порошкове фарбування перголи в будь-який колір за каталогом RAL принесе фарб для будь-якого типу тераси.

Всі ці конструкції прості в установці, яка не займає багато часу і не вимагає додаткових дозволів, тому що не є капітальною спорудою.

Вам потрібні Пергольні маркізи і Ви не хочете переплачувати? Замовляйте пергольні маркізи без переплат у нас!

ЯКІ ВИГОДИ ВИ ОТРИМАЄТЕ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ПЕРГОЛЬНІ МАРКІЗИ В ROLGROUP:

 • термін виробництва маркізи від 3-х робочих днів;
 • широкий асортимент маркізних тканин (Sattler (Австрія), Para (Італія), Screen (Бельгія), Soltis (Франція));
 • ми використовуємо комплектуючі лише Європейських виробників;
 • Ви не сплачуєте замір при замовленні;
 • у нас немає 100% передоплати при оформленні замовлення;
 • Ви отримаєте якісну установку наших майстрів або професійну консультацію за бажання встановити маркізи своїми руками;
 • ми надаємо чесну гарантію 365 днів і постгарантійний сервіс;
 • різні види ручного або автоматичного керування.

Be the first to comment!
Show Comments ()
Hide Comments