Маркізи для торгових приміщень

Залежно від мети експлуатації та виду торгової площі можна підібрати собі маркізу, яка повністю задовольнить своїм функціоналом. Що таке торговельні площі? Це можуть бути кафе при торгових центрах, острівці у супермаркетах, ресторани та кафе у торгово-розважальних центрах, ювелірні, меблеві магазинчики у гіпермаркетах, кафе серед критого ринку, декор у супермаркеті.

Для чого вони необхідні, адже всередині приміщення сонцезахисні системи не потрібні? Насамперед для реклами та привернення уваги, для ексклюзивності, орієнтиру за назвою, тобто в основному – це декор.

Яку маркізу вибрати для торгового приміщення?

 1. Висувні ліктьові маркізи. Найчастіше це відкриті системи на ручному управлінні або стаціонарні, бюджетніший варіант. Вони являють собою висувний козирок на пружних ліктях. Тканина розмотується із труби нащею вперед під натяжкою. Деякі ексклюзивні бутіки замовляють закриті системи на електроприводі. Ці маркізи мають аналогічний принцип дії, але в закритому вигляді вони ховаються в короб і мають дуже обтічний ергономічний вигляд.
 2. Балконні маркізи (з падаючими ліктями). Є маркізою, тканина яка ніби падає вниз під натяжкою передньої балки, і кріпиться в чотирьох точках. Окремі торгові площі використовують балконні маркізи з кованими ліктями, які хочуть підкреслити свою унікальність та статусність. Але найчастіше використовуються маркізи на алюмінієвих ліктях без керування, і ексклюзив підкреслюють оригінальним вибором тканини та унікальним логотипом.
 3. Для кафе та ресторанів при торгових центрах та торговельно-розважальних центрах з літньою терасою на вулиці часто використовують: полегшеніперголи з акриловим дахом для захисту від сонця, що накривають великі площі; посилені перголи з дахом з ПВХ, для захисту від сонця та дощу, які мають свою зливову систему та створюють затишок під час відпочинку. Також встановлюють посилені пергольні маркізи з алюмінієвим дахом з поворотних ламелей. Така пергола називається біокліматичною, тому що влаштовує мікроклімат в середині за рахунок повороту ламелей до 150' і можливості зупинити їх під будь-яким кутом, щоб сонце розсіювалося на терасі, створюючи легку освітленість. Такі системи можуть бути окремими, що дозволяє при установці не змінювати структуру фасаду ТРЦ. А широка гамма кольорів завжди впишеться в будь-який дизайн торгового центру.
 4. Вертикальні маркізи (рефлексоли) можуть використовуватися як у середині, так і зовні торгового центру. У середині: на склінні бутиків, магазинів, як зонування для кафе, спікер зони від торгового приміщення, як екран з тканиною блек аут, як рекламний носій, а також на склінні самого ТРЦ або впроваджені в пергольні маркізи. У середині найчастіше використовуються відкриті системи на тросах. Тканина розмальовується з труби навою вниз і фіксується за рахунок нижньої ваги і тросів у підлогу. Залежно від габаритів встановлюють варіант управління – ручний або автоматичний (електропривід). На фасаді будівлі та при впровадженні в пергольні вироби встановлюються закриті системи zip, для комфортного знаходження на терасі ресторану, кафе при поривах вітру, бічному дощі чи сонці, а також на широкому склінні фасаду торгово-розважальних комплексів. Ці вироби мають посилені напрямні із zip вставкою, а на тканині наклеєна стрічка zip нагадує блискавку. Вона щільно вставляється в ці напрямні та витримує пориви вітру до 80 км/год. Найчастіше такі системи керуються за допомогою електроприводу пультом або кнопкою. Тканина на вертикальних маркізах створює легке перфороване висвітлення.

Який вид маркізи вибрати для торгового приміщення залежить тільки від Вас, адже тільки Ви знаєте свої уподобання та свій смак.

Вам потрібні маркізи для торгових приміщень і Ви не хочете переплачувати? Бронюйте маркізи для торгових приміщень без переплат у нас!

ЯКІ ВИГОДИ ВИ ОТРИМАЄТЕ ЗАМОВЛЕННЯ МАРКІЗИ ДЛЯ ТОРГОВЕЛЬНИХ ПРИМІЩЕНЬ У ROLGROUP:

 • термін виробництва маркізи від 3-х робочих днів;
 • широкий асортимент маркізних тканин (Sattler (Австрія), Para (Італія), Screen (Бельгія), Soltis (Франція));
 • ми використовуємо комплектуючі лише Європейських виробників;
 • Ви не сплачуєте замір при замовленні;
 • у нас немає 100% передоплати при оформленні замовлення;
 • Ви отримаєте якісну установку наших майстрів або професійну консультацію за бажання встановити маркізи своїми руками;
 • ми надаємо чесну гарантію 365 днів і постгарантійний сервіс;
 • різні види ручного або автоматичного керування.

Be the first to comment!
Show Comments ()
Hide Comments