Маркізи для ресторанів та кафе

Щоб правильно підібрати маркізу для літніх майданчиків (терас загального призначення), необхідно відповісти на два простих питання:

По-перше, розмір майданчика, що накривається;

По-друге, в які пори року ви хочете її використовувати.

Як ви розумієте, чим більше розмір маркізи, тим потужніша система має бути. Якщо ж Ви хочете використовувати маркізу для оформлення фасаду будівлі і як рекламний носій, то такі вироби не мають великої площі, а відповідно і ціна маркізи не висока.

Які маркізи використовують для кафе та ресторанів?

Щоб відповісти на це питання необхідно розібратися у видах маркіз, їх параметрах та технічних характеристиках. Адже вибираючи навіси для літнього кафе та маркізи для ресторанів, насамперед, ми хочемо збільшити кількість задоволених відвідувачів та забезпечити їм комфортне перебування на терасі. Маркізи для літніх майданчиків вони повинні бути не тільки привабливими, а також комфортними для відвідувачів і простими в експлуатації для власників.

Маркізи з «падаючими» ліктями

Такий вид маркізи може мати максимальну ширину 5 метрів і виліт не більше 1,8 метра. Це ідеальний варіант для оформлення фасаду, де обмежений майданчик перед фасадом будівлі. Маркізи з «падаючими» ліктями – це також ідеальний варіант для вітрин. Вони не обмежують огляд товару, водночас захищають від потрапляння прямих сонячних променів і тим самим захищають його від вигоряння.

  

Маркізи ліктьові

Це найбільш затребуваний тип маркіз, які встановлюються не лише на приватних об'єктах для затінювання терас малих та середніх розмірів, а й на терасах загального призначення. Максимальна ширина такого виробу до 12 метрів та винос до 6 метрів. Завдяки тому, що маркіза не має стійок, під нею можна розмістити більше комфортних місць посадки

  

 

Ковшеві або купольні маркізи (маркізи черепашки)

Вироби у формі ковша користуються попитом для створення комфортної атмосфери в приміщенні та сучасного оформлення будь-якого фасаду будівлі. Максимальна ширина виробу

  

Маркізи пергольного типу (перголи)

Більш посилений варіант маркіз з опорними стійками. Вироби, що візуально створюють комфортне літнє приміщення. Існує різні варіації та конфігурації пергольних марок зі стійками. Ті, які застосовуються виключно в літній період у сонячні дні, і ті, які можна використовувати в холодніший період, під час сильних поривів вітру та дощів, а також у мороз та сніг. Полегшені маркізи мають дах з акрилової тканини, який опускається по похилих балках до основи стійок. Але акрилова тканина виступає у ролі сонцезахисту та захисту від сторонніх очей. При зливі її потрібно складати під козирок. Посилені перголи мають міцний дах із ПВХ, ущільнювачі та власну зливову систему, що дозволяє перебувати на терасі у сильний дощ. Також існують перголи з дахом з алюмінієвих ламелей, які здатні обертатися за допомогою автоматичного електродвигуна, які можуть витримувати до 40 кг снігу на квадратний метр. Що дозволяє зберігати меблі на терасі у зимовий період. Головною перевагою посилених пергольних маркіз є те, що всі бічні передні або задні отвори (залежно від розташування перголи) можна склити або закрити будь-якими іншими сонцезахисними системами. Такі вироби додатково захистять від бічного, сонця, дощу, вітру та стороннього погляду. А в період снігопадів, запобігають намітанню снігу на терасу. Крім того, якщо в зимовий період не дуже холодно, є можливість встановлення обігрівачів усередині такої тераси і при цьому можна комфортно перебувати на терасі, насолоджуючись зимовим днем ​​або ввечері. За конструктивом перголи можуть складатися з окремих дахів, примикати до фасаду будівлі або бути незалежною окремою конструкцією. Їх можна встановлювати на загальні стійки і накривати дуже великі території. Також можна затінити тераси балконів ресторанів на будь-якому з поверхів, тому що такі вироби витримують пориви вітру до 120 км/год. А за допомогою сонце-вітрової автоматики під час проведення під пергольних буде ще комфортніше.

  

Що стосується дизайну кафе або ресторану, є унікальна можливість фарбування пергольних маркіз в будь-який колір за каталогом ral. Також можна задекорувати бічні прорізи пергол шторами, тюлем, квітником, деревом, мозаїкою зі скла та ін.

І найголовніше, що необхідно знати власникам кафе та ресторанів, що їм не потрібно морочитися над пошуком дозволу на капітальне будівництво, тому що всі вироби не є такими і їх можна легко демонтуватися і встановити в іншому місці.

Вам потрібні маркізи для кафе та ресторанів і Ви не хочете переплачувати? Замовляйте маркізи для кафе та ресторанів без переплат у нас!

ЯКІ ВИГОДИ ВИ ОТРИМАЄТЕ ЗАМОВЛЕННЯ МАРКІЗИ ДЛЯ КАФІ І РЕСТОРАНІВ У ROLGROUP:

  • термін виробництва маркізи від 3-х робочих днів;
  • широкий асортимент маркізних тканин (Sattler (Австрія), Para (Італія), Screen (Бельгія), Soltis (Франція));
  • ми використовуємо комплектуючі лише Європейських виробників;
  • Ви не сплачуєте замір при замовленні;
  • у нас немає 100% передоплати при оформленні замовлення;
  • Ви отримаєте якісну установку наших майстрів або професійну консультацію за бажання встановити маркізи своїми руками;
  • ми надаємо чесну гарантію 365 днів і постгарантійний сервіс;
  • різні види ручного або автоматичного керування.

Be the first to comment!
Show Comments ()
Hide Comments