Маркізи для басейнів

При виборі маркізи для басейну потрібно визначити спосіб кріплення, місце розташування сонця та бажану площу накриття тераси.

Залежно від видів існують такі варіанти:

 1. Локтьові маркізи. Бувають відкриті, напівзакриті, закриті та з перехресними ліктями. Вони складаються з валу (труби навою), універсальних кронштейнів (спосіб кріплення - стіна/стеля), наявності короба (напівзакритий/закритий), пружні ліктів, що створюють амортизацію при поривах вітру, передньої балки (яка тримає під натяжкою тканину) , яка ефективно захистить від палючого сонця і дощу, що мрячить. Залежно від габаритів маркіз існує 2 способи управління: ручний та за допомогою електроприводної автоматики). Якщо басейн знаходиться вище за третій поверх, необхідно враховувати швидкість вітру допустимий для встановлення маркіз. Можливо, необхідно буде підібрати сонце-вітрову автоматику для автоматичного згортання системи при звикнеті максимально допустимих норм. При зливах та в зимовий період часу ліктьові маркізи необхідно зберігати під захисним козирком або в коробі у складеному вигляді та з сухою тканиною. Це продовжить термін експлуатації маркізи та її зовнішній вигляд.
 2. Полегшені пергольні маркізи. Ці маркізи дозволяють виконувати роль не тільки навісу або козирка, а й закривати спереду вщент тканиною від бічного сонця, вітру та стороннього погляду. Такі маркізи кріпляться до стіни та на передні стійки. Це потрібно враховувати під час вибору місця встановлення. У деяких маркізах тканина щільно натягнута від труби навою до передньої балки, в деяких за бажанням можна зробити дах хвилею для дизайнерського рішення або бажання замовника. Полегшені пергольні маркізи є ефективним захистом від сонця та дощу, що мрячить на терасі біля басейну і здатні затінювати великі площі, а додаткові опори роблять маркізу більш вітростійкою. Управління здійснюється за допомогою ручки, шнура чи електроприводу. Це залежить від габаритів маркізи та від побажань клієнтів. Полегшені пергольні маркізи необхідно ховати під захисний козирок при поривах вітру, що перевищують поріг вітру, сильних дощах і в зимовий період часу. Оскільки акрилова тканина не призначена для використання в цей час і є захистом виключно від прямого сонячного проміння.
 3. Пергольна маркіза з дахом ПВХ. Це посилений вид маркіз, який є ефективним не лише при захисті від сонців, а й за сильних злив. Такий виріб має свою зливову систему і дозволяє без побоювання перебувати під нею під час зіпсованої погоди. А щільний дах із п'ятишарового армованого ПВХ, що знаходиться під постійною натяжкою поперечних балок і додатково оснащений бічними ущільнювачами, не дозволить протекти воді. Крім того, цю маркізу можна встановлювати на високих поверхах багатоповерхівок, тому система має міцний каркас та алюмінієві стійки. Існують різні конфігурації пергольних маркіз: тільки дах, кріплення до стіни і на передні стійки, окремо конструкція і спарена (спиною до спини) окремо конструкція. Тому вона може накривати від маленьких до величезних терас біля басейну. Фарбування алюмінієвого корпусу в будь-який колір RAL внесе унікальності і впишеться в дизайн будь-якої тераси.
 4. Посилена маркіза перголу з алюмінієвим дахом із поворотних ламелей. Це ще один вид пергол, який захистить від сонця, вітру, дощу та снігу. Міцні ламелі витримують до 40 кг снігу на м/кв. Це дозволить не хвилюватися про вашу пергол біля басейну в зимовий період. Такі перголи теж мають різні конфігурації: окремий дах, опора до стіни і на передні стійки і пергола, що окремо стоїть. Також можна їх стикувати між собою будь-де на загальні стійки. Такі перголи привнесуть ексклюзив на будь-який вид тераси і позбавлять занепокоєння зайвого догляду за нею.
 5. Отдельний вид маркіз, який застосовується впровадженням у посилені пергольні маркізи є вертикальні маркізи (рефлексоли). Вони забезпечать захист від бічного сонця, а рефлексоли з zip напрямними та захист від вітру та дощу під перголою. А також легке розсіяне світло крізь тканину цих виробів створить затишну атмосферу біля басейну та виключить зайву інсоляцію.

Тепер Ви знаєте про системи інформацію, яка допоможе зробити правильний вибір у підборі маркіза для басейну.

Вам потрібні маркізи для басейнів і Ви не хочете переплачувати? Бронюйте маркізи для басейнів без переплат у нас!

ЯКІ ВИГОДИ ВИ ОТРИМАЄТЕ ЗАМОВЛЕННЯ МАРКІЗИ ДЛЯ БАСЕЙНІВ У ROLGROUP:

 • термін виробництва маркізи від 3-х робочих днів;
 • широкий асортимент маркізних тканин (Sattler (Австрія), Para (Італія), Screen (Бельгія), Soltis (Франція));
 • ми використовуємо комплектуючі лише Європейських виробників;
 • Ви не сплачуєте замір при замовленні;
 • у нас немає 100% передоплати при оформленні замовлення;
 • Ви отримаєте якісну установку наших майстрів або професійну консультацію за бажання встановити маркізи своїми руками;
 • ми надаємо чесну гарантію 365 днів і постгарантійний сервіс;
 • різні види ручного або автоматичного керування.

Be the first to comment!
Show Comments ()
Hide Comments