Маркізи для автодомів

Любителі подорожувати, теж потребують захисту від сонця, тому тепер стало можливим інтегрувати різноманітний захист від сонця і на автобудинки. Найпоширенішим і популярним видом сонцезахисних систем на автобудинок є маркізи. Що необхідно враховувати під час вибору маркізи для автобудинку:

По-перше, вага маркізи та відповідно її габарити,

По-друге, винос маркізи та кут нахилу,

По-третє, місце кріплення маркізи. Можливо, знадобиться зміцнення в місці установки для міцності кріплення.

На автодом підійде кілька видів маркіз, а саме:

Висувні (ліктьові) маркізи

 1. Найчастіше використовувані відкриті системи ліктьових маркіз. Вони мають у своєму складі всього дві точки кріплення на універсальні кронштейни (стеля/козирок, стіна), трубу навоя, діаметр якої залежить від габаритних розмірів виробу, пружні лікті, які виконують роль амортизаторів при поривах вітру, передню балку, за яку хрестяться тканина розмотування з валу шляхом механічного або автоматичного обертання труби. Ці вироби призначені тільки для захисту від сонця та легкого дощу, що мрячить. При сильних зливах та поривах вітру від 40 км/год необхідно складати маркізу під захисний козирок (існуючий або придбаний додатково). Акрилова тканина маркізи має спеціальне просочення, яке вимивається при попаданні на неї великої кількості води, що може призвести до водяних кишень, додаткового навантаження на кріпильні елементи та поломки виробу.
 2. Напівзакриті системи. Вони складаються з усього перерахованого вище і в додатку мають захисний козирок, який захищає тканину зверху, з боків і спереду від попадання води. Лікті маркізи залишаються видимими.
 3. Закриті системи. За принципом роботи відрізняються тим, що мають тільки електроприводне керування за допомогою пульта або клавіші та мають цільний короб, який захищає виріб з усіх боків. У закритому вигляді маркіза нагадує кондиціонер.
 4. З перехресними ліктями - це окремий вид маркіз, який відрізняється від усіх тим, що ширина труби менша за винесення маркізи вперед. Ця маркіза буде корисною у разі вузького місця для кріплення та більшого бажаного затінення.
Кут нахилу будь-яких перерахованих вище маркіз рекомендується робити не менше 15', для того щоб краплі дощу стікали вниз і не створювали водяних кишень. При складанні тканина маркізи має бути абсолютно сухою. Якщо вона мокра, її необхідно ретельно просушити і лише після цього скласти. Такі дії запобігають розтяжці тканини і можливе утворення цвілі між шарами. Також для маркіз на автобудинки часто використовують додаткові опори, якими підтримують передню балку маркізи.

Маркізи з «падаючими» ліктямиабо балконні маркізи

Це більш полегшений варіант маркіз для автобудинків. Вони має 4 точки кріплення, трубу навою та передню балку, яка натягує тканину. Також існує кілька видів керування такими маркізами: ручний або за допомогою електроприводу. Стаціонарно таку маркізу встановлювати на автобудинок не можна, тому що при русі автомобіля маркіза повинна знаходитися в закритому вигляді, щоб не перешкоджати іншому транспорту та не заподіяти поломки через пориви вітру.

 Маркізи-мушлі або ковшові маркізи

Такий вид виробу також можна встановити на автобудинок. Все залежить від бажаної території затінення. Цей вид систем рідко застосовується для автобудинку, але цей ексклюзивний варіант може ергономічно вписатися у ваш автомобіль. Залежно від форми виробу та її габаритів можна влаштувати чудову зону відпочинку. Управління в ковшових маркізах різне, але для автобудинку підійде або управління корбою (ручкою управління), або шнурком, або, звичайно ж, управління електроприводом, якщо є можливість його підключення.

Ми розповіли про можливі варіанти маркізи на автомобіль. А який тип виробу вам підібрати для автобудинку вирішувати лише Вам. Адже Ви краще знаєтеся на комфортній організації відпочинку для вас і ваших близьких.

Вам потрібні маркізи для автобудинків і Ви не хочете переплачувати? Замовляйте маркізи для автобудинків без переплати у нас!

ЯКІ ВИГОДИ ВИ ОТРИМАЄТЕ ЗАМОВЛЕННЯ МАРКІЗИ ДЛЯ АВТОБУДИНОК У ROLGROUP:

 • термін виробництва маркізи від 3-х робочих днів;
 • широкий асортимент маркізних тканин (Sattler (Австрія), Para (Італія), Screen (Бельгія), Soltis (Франція));
 • ми використовуємо комплектуючі лише Європейських виробників;
 • Ви не сплачуєте замір при замовленні;
 • у нас немає 100% передоплати при оформленні замовлення;
 • Ви отримаєте якісну установку наших майстрів або професійну консультацію за бажання встановити маркізи своїми руками;
 • ми надаємо чесну гарантію 365 днів і постгарантійний сервіс;
 • різні види ручного або автоматичного керування.

Be the first to comment!
Show Comments ()
Hide Comments