Маркіза для зимового саду – це виріб, який дозволить створити приємну атмосферу в приміщенні, де є прозорий дах (накриття). Ці вироби збираються за принципом римської штори і можуть керувати як автоматично, так і вручну.

Це унікальні вироби, які створені для того, щоб виключити зайву інсталяцію в склінні на даху, зимових садах, а так само просто створити тінь на вже існуючих конструкціях з опорних стійок або інших видів опор.

Вони поділяються на кілька видів:

 1.  Без напрямних. Такі системи нагадують рулонну штору, яка встановлюється горизонтально під нахилом. Складаються вони з валу, короба, тканини (акрилової або Screen, Soltis), пружин та тросів, які завжди примусово натягують систему, нижньої ваги та опорних кронштейнів, що кріпляться у 4-х точках. Такі вироби можна вставити в посилену пергольну маркізу, так як при використанні тканини Screen, Soltis на терасі буде легким освітленням, що проходить крізь перфорацію. Потрібно пам'ятати, що існують зазори між тканиною та габаритом виробу, тому такі системи використовуються виключно як сонцезахист. Хоча властивості тканини дозволяє виробу перебувати у відкритому стані при сильних зливах. А налипання або зледеніння снігу можна легко прибрати.
 2. З напрямними. Такі системи встановлюються на скління за наявності ригеля або додаткових балок. Відмінність від попередніх у тому, що тканина знаходиться в напрямних і немає зазорів та просвітів між системами. Але тканина там не щільно тримається, тому такі вироби теж використовуються як сонцезахист.
 3. З напрямними zip. Маркізи для зимових садів із zip напрямними відрізняються від попередніх тим, що тканина щільно заходить у них і може витримувати великі навантаження. А при використанні тканини Soltis 92 можна експлуатувати таку маркізу як захист від дощу.

Якщо Ви вирішили купити маркізу для зимового саду, то при підборі системи потрібно враховувати:

 1. Місце установки. Опорні стійки не повинні бути меншими за 80*80мм. Ширина ригельного скління не повинна перевищувати максимальні габарити виробу. Розміри бажаного затінювання повинні вміщувати місця для кріплення виробу до ригеля.
 2. Габарити тераси. Форма короба та діаметр валу прямо залежить від габаритних розмірів виробу, щоб забезпечити намотування та запобігти провисанню труби навою. Форма напрямних залежить від ширини ригеля та від способу фіксації тканини в них.
 3. Бажана освітленість. Залежно від часу використання, особливостей об'єкта та побажань клієнта підбирається тканина. Для засклених приміщень або відкритих терас з опорою в сонячну погоду можна використовувати акрилові тканини. Крім того, широкий асортимент кольорів впишеться в будь-який дизайн. Акрилова  тканина створить дуже хороше затінення подібно до класичної маркізи. Тканина Soltis або Screen створить легке освітлення та перфорацію на терасі та запобігає нагріванню під нею. А при використанні тканини Soltis 92 можна захиститися від дощу, якщо система встановлена ​​на дах без скління.
 4. Наявність додаткового козирка/ У деяких видах маркіз для веранд існує додатковий козирок, що дозволяє затінити і частину скління або тераси спереду
 5. Місце підключення. Всі маркізи для веранд керуються за допомогою електроприводу. Тому необхідно подбати про точки виведення проводів і про наявність місця підключення автоматики.
 6. Формат об'єкта. Яку атмосферу необхідно створити на території? Легку перфорацію, захист від сонця на 70% з яскравою колірною гамою, 100% захист від дощу та сонця? Відсутність Захарова між системами? Посилені напрямні із жорсткою фіксацією?

Ці маркізи чудово підійдуть для ресторанів і кафе з панорамним дахом, для прибудов скляних балкончиків і зимових садів, в пергольну маркізу для створення різноманітного освітлення, для веранди в приватних будинках, як козирок при вході, навіс на опорних стійках.

Вам потрібні маркізи для зимового саду і Ви не хочете переплачувати? Бронюйте маркізи для зимового саду без переплат у нас!

ЯКІ ВИГОДИ ВИ ОТРИМАЄТЕ ЗАМОВЛЯЮЧИ МАРКІЗИ ДЛЯ ЗИМОВОГО САДУ В ROLGROUP:

 • термін виробництва маркізи від 3-х робочих днів;
 • широкий асортимент маркізних тканин (Sattler (Австрія), Para (Італія), Screen (Бельгія), Soltis (Франція));
 • ми використовуємо комплектуючі лише Європейських виробників;
 • Ви не сплачуєте замір при замовленні;
 • у нас немає 100% передоплати при оформленні замовлення;
 • Ви отримаєте якісну установку наших майстрів або професійну консультацію за бажання встановити маркізи своїми руками;
 • ми надаємо чесну гарантію 365 днів і постгарантійний сервіс;
 • різні види ручного або автоматичного керування.

Be the first to comment!
Show Comments ()
Hide Comments