Ліктева (висувна) маркіза – це висувний козирок, який захищає від сонця та невеликого дощу. Ці вироби встановлюються як у приватних об'єктах, і у кафе, ресторанах та інших громадських місцях. Завдяки їх невеликому розміру в складеному стані вони можуть встановлюватися практично на будь-яких фасадах, або конструкціях, що окремо стоять. Ширина виробів може бути до 12 метрів та винос до 6 метрів. Ліктьова маркіза може намотуватися на вал і ховатися в короб (закрита система) або ж не мати короба (відкрита система).

Найбільш затребуваними та поширеними виробами з безліччю варіацій є саме ліктьові (висувні) маркізи. Чому?

 • Вони легкі в установці, експлуатації та демонтажі;
 • Існує безліч різних видів ліктьових маркіз, які задовольнять будь-яке бажання замовника;
 • Легкість в управлінні та варіанти управління принесуть зручність будь-якому клієнту;
 • Широкий спектр кольорів тканини, як однотонної так і в смужку підійдуть за дизайном для будь-якого проекту;
 • Надійний захист від сонця та дощу, що мрячить, принесуть комфорт для часу проведення на терасі;
 • Можуть використовувати практично скрізь: тераси літніх кафе, ресторанів, булочних, бутіків, зон відпочинку, віконних та дверних отворів приватних будинків, балконів, вікон квартир, лоджій, на вході в комерційні приміщення як козирок, навіс, як рекламний носій.

Залежно від бюджету, місця встановлення та розмірів бажаного затінення існує кілька видів ліктьових маркіз.

Які види ліктьових (висувних) маркіз ми пропонуємо?

Відкриті системи. Складаються з труби навою, ліктів, передньої балки, акрилової тканини та універсальних кронштейнів, якими можна закріпитися як до стіни так і до стелі. Такі вироби бувають малогабаритними (ширина до 5 м і винос до 3 м) без додаткової посиленої балки, і для затінення середніх та великих розмірів терас (шириною до 12 м та виносом до 6м) з додатковою посиленою балкою для підтримки валу. Всі ці маркізи мають 2 точки кріплення, а кількість ліктів залежить від їх розмірів. Лікті маркізи підпружинені, що амортизує її при поривах вітру. У дощову погоду і при низьких температурах сніг маркізу необхідно складати під вже існуючий або додатково придбаний захисний козирок. Це необхідно робити для захисту тканини від виникнення водянки кишень, які змиють просочення і утворюють розтяжки тканини або розриви, а також від налипання снігу, який створює додаткове навантаження в цілому на виріб. Якщо маркіза керується за допомогою електроприводу, також є необхідність встановлення захисного козирка.

Напівзакриті ліктьові маркізи – це вироби, які мають короб. Він захищає маркізу зверху та спереду (у складеному вигляді), знизу тканина залишається видимою. За такими маркізами є обмеження щодо габаритів і їх частіше встановлюють на терасах з малими розмірами.

Закриті системи – їх ще називаю «касетні». Такі маркізи нагадують у закритому вигляді кондиціонер. Тканина та електропривод маркізи захищений з усіх боків вже вбудованим коробом. За цими виробами також є обмеження, тому їх частіше встановлюють на території приватних будинків, балконів, лоджій, що дуже ергономічно виглядає за дизайном.

Унікальний, окремий вид сонцезахисних систем – це маркізи з перехресними ліктями. Їх встановлюють у тому випадку, якщо ширина маркізи має бути меншою ніж її винос. Лікті маркізи складаються хрест на хрест, на відміну від інших маркіз, лікті яких при складанні стикуються.

Маркізи з "падаючими" ліктями - це один із затребуваних варіантів маркізи для вікон, дверей та затінювання невеликого майданчика перед фасадом будівлі. Цей тип маркіз збоку має вигляд прямокутного прекутника, тобто тканина натягується під кутом 45 градусів. Максимальний виліт виробу 1800мм. Головною її перевагою є те, що вона може опускатися до низу, перетворюючись практично на вертикальну маркізу.

Способи управління задовольнять потребу будь-якого замовника.

Розглянемо які бувають варіанти керування ліктьовими висувними маркізами:

Ручне керування – керування за допомогою спеціальної ручки (Корба). Таке управління можна встановити на маркізи невеликого розміру, щоб легко та швидко згорнути або розгорнути виріб. Тому, якщо є часті перебої зі світлом, вам нічого боятися. Але слід звернути увагу на висоту установки навісу, оскільки максимальна висота корпи 2,5 м.

Електроприводне управління – за допомогою пульта, клавіші або розумного будинку. Встановлюється на маркізи середнього та великого розміру, на напівзакриті та закриті (касетні) маркізи, а також для зручності та маркізи маленького розміру за бажанням клієнта. Також можна встановити сонце- вітрову автоматику, датчик дощу і двигун аварійного згортання при відключенні електроенергії. Всі ці можливості допомагають заощадити час та розслабити замовника.

ВАЖЛИВО!!! Щоб купити ліктьову маркізу і накладатися нею багато років необхідно пам'ятати:

 1. Залежно від габаритів виробу варіюється здатність виробів витримувати вітрові навантаження.
 2. Ніколи не складати маркізу в мокрому стані, це може призвести до утворення цвілі
 3. Не відкривати маркізу спеціально, коли спрацювала автоматика на закриття
 4. Встановлювати кут нахилу не менше 15′, для запобігання утворенню водяних кишень
 5. Не навішуватись і не навішувати на лікті чи балки навісу сторонні предмети, що створюють додаткове навантаження на систему.

Вам потрібні ліктьові (висувні) маркізи і Ви не хочете переплачувати? Замовляйте ліктьові (висувні) маркізи без переплат у нас!

ЯКІ ВИГОДИ ВИ ОТРИМАЄТЕ ЗАМОВЛЯЮЧИ ЛОКТЕВІ (висувні) МАРКІЗИ В ROLGROUP:

 • термін виробництва маркізи від 3-х робочих днів;
 • широкий асортимент маркізних тканин (Sattler (Австрія), Para (Італія), Screen (Бельгія), Soltis (Франція));
 • ми використовуємо комплектуючі лише Європейських виробників;
 • Ви не сплачуєте замір при замовленні;
 • у нас немає 100% передоплати при оформленні замовлення;
 • Ви отримаєте якісну установку наших майстрів або професійну консультацію за бажання встановити маркізи своїми руками;
 • ми надаємо чесну гарантію 365 днів і постгарантійний сервіс;
 • різні види ручного або автоматичного керування.

Be the first to comment!
Show Comments ()
Hide Comments