Ковшеві маркізи - це ті ж маркізи-черепашки. Вони можуть бути різних форм: арочної, прямокутної або прямокутно-округленої. Такі вироби найчастіше не мають керування, тому що встановлюються над вікнами та дверима і закривають лише верхню частину отвору. На спеціальні акрилові тканини, які використовуються для виготовлення таких видів маркіз, можна наносити логотипи, гасла, малюнки та інші знаки ідентифікації.

Назва маркіз пішла від їхньої форми, яка нагадує ківш. Ще такі маркізи називають - маркізи-черепашки. Ковшові маркізи мають різний конструктив, залежно від об'єкта установки, способу встановлення, габаритів та керування.

За формою маркізи бувають:

 • Напівкруглі – встановлюються на або в отвори напівкруглої форми зверху. Такі маркізи виглядають дуже ергономічно і добре вписуються в цей тип об'єктів. В основному такі маркізи застосовують у старих (історичних) будинках з напівкруглими арочними прорізами. Це можуть бути ювелірні магазини, бутіки, булочні, ресторани та кафе. Найчастіше, це комерційні будинки ніж приватні. Але це не означає, що маркізу не можна встановити просто на звичайне вікно або дверний отвір, якщо дизайн вони туди вписуються. Такі напівкруглі маркізи, які серед інших найбільше нагадують черепашку, можуть бути різних габаритів і типів управління.

 • Прямокутні – встановлюються найчастіше на прорізи середніх та великих габаритів. Частіше такі маркізи ставлять більш сучасні будівлі з квадратними отворами. Це можуть бути магазини-кафе з зоною відпочинку, торгові площі, а також магазини одягу, продуктів, ювелірні магазини та бутіки з одягом. Також ці вироби використовуються в середині супермаркетів і гіпермаркетів для привернення уваги на окремі острівці продуктів або іншої продукції (н-р: кафе-бістро серед продуктового супермаркету або пекарня в ньому. Прямокутні ковшові маркізи також можна встановити на прорізи, які вже закриті захисними ролетами (для того щоб обіграти короб ролети) Ці вироби можуть бути набагато більше ніж напівкруглі маркізи і по виносу можуть затінювати не тільки сам отвір видання в середині, а й частина зони при цьому будинку. встановлюють по кілька столиків для перекушування і торго відпочинку відвідувачів.

 • Змішані – перед напівкруглим а боки скошені (зрізані). Це ексклюзивний вид ковшових маркіз, який встановлюється найчастіше за дизайном об'єкта або запитом клієнта. Перевагою даних маркіз є те, що через скошені прямокутні боки їх можна встановлювати встик, або якщо, н-р, встановлені вже захисні ролети і між ними дуже маленька відстань, або є якась ліпнина на будівлі, то такі маркізи відмінно вписуються між, займаючи дуже мало місця.

Залежно від габаритів, маркізи можуть керуватися за допомогою коміра, шнура, рукоятки (корби), електропровідної автоматики для маркіз. Всі ці види управління також залежать від висоти установки таких маркіз та особистих побажань замовника. Можна встановлювати бюджетніший варіант – стаціонарні маркізи (не складатиметься). Такі маркізи встановлюють зазвичай на вхід до юридичних фірм, офісних будівель, або якщо серед інших приміщень на якомусь поверсі знаходиться кафе і його необхідно прорекламувати за допомогою нанесення на маркізу назви (логотипу). Ковшові маркізи нагадують маленький навіс або козирок на ганку. Але при такому варіанті конфігурації виробу, за ним потрібен більш ретельний догляд: це очищення снігу і запобігання водяних кишень, щоб уникнути зайвого навантаження на тканину, що може призвести до її псування.

Ковшові маркізи складаються з алюмінієвого профілю, який можна пофарбувати порошковим фарбуванням в будь-який колір за каталогом ral. Між собою ребра маркізи з'єднані спеціальними перетинками алюмінію, що забезпечує ідеальне натяг тканини. Також для таких виробів застосовується широкий асортимент акрилової тканини світових виробників (Sattler, Австрія; Para, Італія, Serge Ferrari, Франція та ін.). Тому можна підібрати ексклюзивний колір фарбування і колір тканини, щоб підкреслити індивідуальність проекту. А унікальний логотип ще більше виділить вас з-поміж інших. Логотип наноситься на будь-яке місце у маркізі (на ребра чи фолбану). А для ще більшої індивідуальності можна вибрати варіант хвилі на фолбані або зробити її рівною (залежить від дизайну).

При зносі тканини, вигорянні, розриві, або зміні логотипу, можна поміняти частково або повністю тканину і логотип не демонтуючи саму маркізу. Крім того, це відмінна можливість швидко та легко підкреслити індивідуальність об'єкта, яка не вимагає додаткових дозволів на монтаж, оскільки не є капітальним будівництвом і так само швидко та легко демонтується.

Вам потрібні ковшові маркізи і Ви не хочете переплачувати? Замовляйте ковшові маркізи без переплати у нас!

ЯКІ ВИГОДИ ВИ ОТРИМАЄТЕ ЗАМОВЛЕННЯ КІВШЕВІ МАРКІЗИ В ROLGROUP:

 • термін виробництва маркізи від 3-х робочих днів;
 • широкий асортимент маркізних тканин (Sattler (Австрія), Para (Італія), Screen (Бельгія), Soltis (Франція));
 • ми використовуємо комплектуючі лише Європейських виробників;
 • Ви не сплачуєте замір при замовленні;
 • у нас немає 100% передоплати при оформленні замовлення;
 • Ви отримаєте якісну установку наших майстрів або професійну консультацію за бажання встановити маркізи своїми руками;
 • ми надаємо чесну гарантію 365 днів і постгарантійний сервіс;
 • різні види ручного або автоматичного керування.

Be the first to comment!
Show Comments ()
Hide Comments