Бокові маркізи – це вироби, які допомагають сховатися від сонця, що сходить або входить. Встановлюються ці вироби на терасах, де необхідно створити тінь збоку. Бокові маркізи мають короб і вал, який встановлюються вертикально і при необхідності відкрити маркізу необхідно потягнути за передню планку та зафіксувати її у спеціальному вертикальному стовпі, встановленому на певній відстані.

Крім безлічі видів горизонтальних маркіз, козирків, навісів та тентів, ще існує окремий вид маркіз, які називаються – бічні. Вони напрочуд затребувані, тому що класичні висувні маркізи більш ефективно захищають від верхнього сонця. І тераса залишається не захищеною від сонця в ранковий та вечірній час.

  

Що таке виріб?

  Бокова маркіза має стійку кріплення з коробом, яка кріпиться вертикально до стіни, всередині якої знаходиться підпружинений вал. Тканина ширми кріпиться на вал і за допомогою ручки, за яку необхідно тягнути тканину, маркіза висувається. Так само має стійку у відповідь, до якої закріплюється у відкритому вигляді. Пересувається тканина за допомогою коліщатка, яке встановлено на передній планці з ручкою і валу, що обертається біля основи.
 1. Маркіза постійно знаходиться під натяжкою, тому її не можна залишити напівзакритою, тобто вона має всього лише два стани: відкрито або закрито. Для того щоб привести її в дію (відкрити) необхідно за допомогою деяких зусиль підтягнути до стійки у відповідь і закріпити спеціальним ключем.
 2. Форма маркізи може бути прямокутною і скошеною зверху, що нагадує трапецію. Також можна вирізати гору під форму даху в індивідуальних варіантах об'єктів.
 3. Тканина для таких маркіз використовується Soltis, Screen. Це спеціальна тканина, яка має властивість розтягуватися влітку та стискатися за низьких температур. Вона чудово тримає форму та не боїться ні дощу, ні снігу. Ця тканина має перфорацію, що дозволяє проходити свіжому повітрі крізь неї. Також створює ефект приховування від стороннього погляду (в денний час доби власник буде бачити все, що знаходиться за нею, а його бачив не буде. Soltis, Screen затримує потрапляння сонячних променів і за нею стає трохи прохолоднішим. Бічна маркіза з такої тканини легко миється Тканини мають безліч різноманітних кольорів, і можна з легкістю підібрати свій варіант. зливах, щоб тканина не промокла і не розтягнулася.І не допускати налипання та зледеніння мокрого снігу, щоб не пошкодити тканину.Кроме того необхідно розуміти що при використанні акрилової тканини будуть видні шви, оскільки ширина рулону 1,2 м
 4. Виріб може бути висотою до 2,5 м і виносом до 4 м.
 5. Її використовують як перегородку від сусідів, стороннього погляду, від бокового вітру, сонця, дощу, снігу, зонування на літній терасі ресторанів, кафе, перегородка в салонах краси, медичних   установах, а також у приватних будинках на ганку. Такі маркізи можна встановити в пергольні маркізи або збоку висувного навісу.
 6. Керування маркізою здійснюється лише вручну.
 7. Короб та комплектуючі виготовлені з екструдованого алюмінію та нержавіючої сталі.
 8. Фарбування системи може бути виконане в будь-який колір за каталогом RAL
 9. Ця конструкція легка в установці та експлуатації а також не є капітальною спорудою, що заощадить час замовника на оформленні додаткових дозволів на будівництво

                  

Вам потрібні бічні маркізи і Ви не хочете переплачувати? Замовляйте бічні маркізи без переплати у нас!

ЯКІ ВИГОДИ ВИ ОТРИМАЄТЕ ЗАМОВЛЕННЯ БОКОВІ МАРКІЗИ У ROLGROUP:

 • термін виробництва маркізи від 3-х робочих днів;
 • широкий асортимент маркізних тканин (Sattler (Австрія), Para (Італія), Screen (Бельгія), Soltis (Франція));
 • ми використовуємо комплектуючі лише Європейських виробників;
 • Ви не сплачуєте замір при замовленні;
 • у нас немає 100% передоплати при оформленні замовлення;
 • Ви отримаєте якісну установку наших майстрів або професійну консультацію за бажання встановити маркізи своїми руками;
 • ми надаємо чесну гарантію 365 днів і постгарантійний сервіс;
 • різні види ручного або автоматичного керування.

Be the first to comment!
Show Comments ()
Hide Comments