Балконна маркіза, або як її ще називають маркіза з падаючими ліктями – це вироби використовуються як над звичайними вікнами та дверима, так і на балконах. Їхня перевага в тому, що при відкритті маркіза може закривати як частину вікна, так і всю його висоту. У відкритому стані збоку маркіза має форму прямокутного трикутника, а при закритті лікті займають вертикальну позицію вздовж стіни, тканина ж намотується на горизонтальний вал. На балконній маркізі дуже красиво виглядає нанесення логотипу, напису або малюнку. Тому, якщо Ви хочете замовити маркізу для бутика, кафе, магазину – це ідеальний рекламний носій.

Щоб вибрати маркізу на балкон необхідно знати, які види існують. Розглянемо найзатребуваніші сонцезахисні системи на балкон.

Насамперед балконними називалися маркізи з падаючими ліктями. Тобто лікті маркізи прямо опускаються вниз, не загинаючись, і тканина під натяжкою утримує передню балку, закріплену в цих напрямних.

За видами ці маркізи бувають з алюмінієвими ліктями (більш бюджетний варіант) і з кованими ліктями і передньою балкою з нержавіючої сталі для надання «статусності» об'єкту, на який вони встановлюються. Тканина, для маркіз з ліктями, що падають, використовується акрилова, з варіантами малюнка і квітів на будь-який смак, від провідних світових брендів (Sattler, Австрія; Para, Італія; Serge Ferrari, Франція). Тканина має спеціальне просочення, що захищає маркізи від дрібного дощу, перешкоджає швидкому вигорянню і дозволяє відмінно виглядати під натяжкою. На тканині, щоб підкреслити індивідуальність, є можливість нанесення малюнків та логотипів на будь-якому місці маркізної тканини. Лікті маркіз також можна пофарбувати в будь-який колір за каталогом RAL.

Щоб купити маркізу на балкон, вам необхідно знати види управління, як для виробів з «падаючими» ліктями, так і для балконних маркіз. Вони можуть бути:

 • На ручному керуванні за допомогою рукоятки (Корба)
 • На електроприводі за допомогою пульта або клавіші
 • Стаціонарні – знаходяться в одному положенні. За такими маркізами потрібен детальніший догляд для того, щоб не виникло налипання снігу в зимовий період часу, що може призвести до псування виробу.

Керування залежить від габаритів виробу, висоти установки та побажань клієнта.

Застосування таких маркіз найрізноманітніший. Їх застосовують найчастіше ювелірні магазини (щоб сонце не відсвічувало вітрини з прикрасами, які мають власне підсвічування), бутіки (щоб одяг на манекенах не вигоряв), стоматологічні клініки (з фотонанесенням для впізнаваності), салони краси (щоб сонце не перекривало), кафе, пекарні, булочні, приватні будинки, квартири, козирки офісних будівель та багато інших. І крім інших факторів, маркізи запобігають потраплянню прямих сонячних променів у приміщення і є чудовим сонцезахитом.

Так само до балконних маркізів можна віднести маркізи - черепашки або ковшові маркізи. Їх також називають ще купольні. Їх з легкістю можна встановити на балкони, балкончики та лоджії, для комфортного проведення часу. Вони легкі в установці та обслуговуванні. На них можна встановити будь-який зручний спосіб керування (шнурок, ручка, електропровідна автоматика і просто стаціонарно). Ці маркізи мають міцний каркас та дуже щільну натяжку тканини. За дизайном для вашого балкона можна підібрати напівкруглі, прямокутні та змішані (напівкруглі зі скошеними кутами). Все залежить від дизайну фасаду, форми отвору та висоти монтажу.

  

Також на балкон можна встановити висувні (ліктьові) маркізи. У цьому виді маркіз є найширший асортимент з виконання та функціоналу виробу. Існують відкриті системи (більш бюджетний варіант). Вибір відкритих маркіз залежить від габаритних розмірів бажаного затінення і відповідно від цього залежить управління цими маркізами (вручну або з пульта). Але такі вироби необхідно ховати під захисний козирок (існуючий або вибрати його як додаткову опцію). Напівзакриті і закриті системи мають такий самий принцип дії і вибір залежить від габаритів об'єкта. З такими маркізами простіше, тому що вони вже мають свій власний каркас, в який ховається тканина і це дозволяє менше турбуватися про стан маркізи в зимовий період.

        

Існують маркізи з перехресними ліктями, вони використовуються у випадку, якщо ширина балкона менше ніж його винос.

Умови експлуатації висувних маркіз у тому, що їх не можна використовувати:

 • у зливу;
 • при сильних поривах вітру (більше 30 км/год);
 • у сніг;
 • не можна складати мокрими.

Який би Ви не вибрали вид маркізи, Ви обов'язково повинні звертати увагу не тільки на технічні параметри виробу, але й на правильну експлуатацію, щоб максимально збільшити її термін служби.

Вам потрібні Пергольні маркізи і Ви не хочете переплачувати? Замовляйте пергольні маркізи без переплат у нас!

ЯКІ ВИГОДИ ВИ ОТРИМАЄТЕ ЗАМОВЛЯЮЧИ БАЛКОННІ МАРКІЗИ У ROLGROUP:

 • термін виробництва маркізи від 3-х робочих днів;
 • широкий асортимент маркізних тканин (Sattler (Австрія), Para (Італія), Screen (Бельгія), Soltis (Франція));
 • ми використовуємо комплектуючі лише Європейських виробників;
 • Ви не сплачуєте замір при замовленні;
 • у нас немає 100% передоплати при оформленні замовлення;
 • Ви отримаєте якісну установку наших майстрів або професійну консультацію за бажання встановити маркізи своїми руками;
 • ми надаємо чесну гарантію 365 днів і постгарантійний сервіс;
 • різні види ручного або автоматичного керування.

Be the first to comment!
Show Comments ()
Hide Comments