Автомобільні маркізи – це висувні ліктьові козирки, які створюють тінь для любителів кемпінгу чи активного відпочинку. Найчастіше маркіза встановлюється на бічну частину машини й у зібраному стані перебуває у коробі. При необхідності відкрити (розгорнути) маркізу, потрібно лише прокрутити комір (для ручного керування) або натиснути клавішу (при автоматичному керуванні).

Автомобільні маркізи ще називають "маркізи для трейлерів та автобудинків",  а використовують їх часто для виїзних кіосків з фаст-фудом та іншими продуктами. Щоб купити маркізу на автомаобіль, необхідно розуміти, що для кріплення до авто необхідний особливий підхід у виборі місця кріплення, габаритів та ваги маркізи, способу керування та винесення виробу.

    

Які маркізи можна встановити на автомобіль?

 1. Відкриті системи малих розмірів без посилених балок. Для такої ліктьової маркізи необхідно додатково встановлювати захисний козирок, тому що властивості тканини виступають у ролі ефективного сонцезахисту, але не захисту від дощу. При дощах і снігу маркіза повинна бути під захисним козирком із складеним вигляді з просушеною тканиною, щоб уникнути утворення водяних кишень і розтяжок, що призведе до швидкого зношування та можливого розриву тканини, а також додаткового навантаження на комплектуючі та автомобіль шкодою.
 2. Напівзакриті системи чудово підійдуть для автобудинку. Вони захищені зверху та спереду захисним козирком, і не потрібно хвилюватися про стан маркізи під час дощу або снігу.
 3. Закриті системи дуже ергономічно, нагадують касети або кондиціонер у закритому вигляді. Короб маркіз захищає трубу та тканину з усіх боків. Вони чудово і статусно дивитимуться на автомобілі. Але слід пам'ятати, що керування такими маркізами здійснюється за допомогою електроприводу. Тому необхідно відразу враховувати цей нюанс при виборі автомобільної маркізи.
 4.  Маркізи з перехресними ліктями. Встановлюються якщо ширина менше (вже) ніж бажаний винос. Як додаткова комплектація під такий вид навісу пропонують деякі опори, які закопуються трошки в землю або пісок, а зверху підпирають передню балку маркізи, для більшої її стійкості при вітрі
 5. Балконні маркізи (з падаючими ліктями). Ці маркізи також можна встановити на автомобіль за бажання закрити невелику частину території. Вони легкі в експлуатації та за вагою. Такий козирок може бути як електрокерованим так і вручну, залежно від побажань замовника та можливості підключитися до електроживлення.
 6. Ковшеві маркізи та маркізи черепашки. Менш поширений варіант серед автомобільних маркіз, але все ж таки має місце бути. Залежно від бажаного дизайну можна встановити напівкруглі, прямокутні та змішані (круглі зі зрізаними кутами) ковшові маркізи. Тканина у таких маркізах щільно натягнута між ребрами. Керування може здійснюватися за допомогою шнура, ручки керування або електроприводу.

Всі ці маркізи не можна використовувати як стаціонарні для автомобільних будинків, тому що при русі автомобіля вони повинні бути складені не тільки для того, щоб не поламати систему, а й для того, щоб не створювати перешкод іншим учасникам руху.

Широкий асортимент акрилової тканини дозволить зробити унікальним будь-який автобудинок. А правильний догляд за нею збереже її від вигоряння, водяних кишень та розтяжок.

Вам потрібні автомобільні маркізи і Ви не хочете переплачувати? Замовляйте автомобільні маркізи без переплати у нас!

ЯКІ ВИГОДИ ВИ ОТРИМАЄТЕ ЗАМОВЛЕННЯ АВТОМОБІЛЬНІ МАРКІЗИ У ROLGROUP:

 • термін виробництва маркізи від 3-х робочих днів;
 • широкий асортимент маркізних тканин (Sattler (Австрія), Para (Італія), Screen (Бельгія), Soltis (Франція));
 • ми використовуємо комплектуючі лише Європейських виробників;
 • Ви не сплачуєте замір при замовленні;
 • у нас немає 100% передоплати при оформленні замовлення;
 • Ви отримаєте якісну установку наших майстрів або професійну консультацію за бажання встановити маркізи своїми руками;
 • ми надаємо чесну гарантію 365 днів і постгарантійний сервіс;
 • різні види ручного або автоматичного керування.

Be the first to comment!
Show Comments ()
Hide Comments