Які маркізи бувають?

Маркізи – це один із найпопулярніших видів зовнішньої сонцезахисної системи. Ці вироби відрізняються конфігурацією, типом системи, способом управління, матеріалом, відповідно і місцями застосування.

Які бувають жалюзі?

Жалюзі бувають внутрішні та зовнішні. Внутрішні також поділяються на вертикальні та горизонтальні. Матеріали цих жалюзі можуть бути: тканинні, алюмінієві, дерев'яні, бамбукові та навіть пластикові.

Які бувають римські штори?

Римські штори виготовляються із різних тканин. Вони можуть бути красивим декором (тюльові тканини) або бути важливим елементом (матеріали 100% затемнення - Black Out). Широкий асортимент тканин та варіантів пошиття дозволяє вписати виріб у будь-який інтер'єр. Щодо управління, то римські штори можуть бути зі шнуровим (економ варіант), ланцюжковим або автоматичним управлінням.

Як заміряти рулонні штори та ролети «День-Ніч»?

Щоб виміряти рулонні штори для встановлення їх на стулку, необхідно виміряти ширину по зовнішньому краю штапика (де штапик з'єднується з рамою), а висоту по поворотно відкидній стулки.

Правила експлуатації маркіз

Для тривалої експлуатації сонцезахисних систем необхідно дбайливе ставлення та дотримання всіх норм використання. Маркізи – не виняток. Детальну інструкцію про використання маркізи або паспорт маркізи ми додаємо.

Переглянути детальну інструкцію у PDF